

Specifieke referenties
Sortilège is een unieke mix van Canadese whisky en esdoornsiroop. Gemaakt uit de rijkdom en authenticiteit van het platteland van Quebec, biedt deze likeur de perfecte balans tussen de bedwelmende kracht van Canadese whisky en de karakteristieke smaak van esdoornsiroop, wat resulteert in een likeur van opmerkelijke verfijning.
Dompel jezelf onder in het rijke en exotische universum van Mexican Rum High Esters - Los Convidados, een uitzonderlijke rum die voortkomt uit de samenwerking tussen Swell de Spirits en de Mexicaanse distilleerderij Satvrnal.
Deze rum, gemaakt van lokale Jalisco-melasse en verrijkt door de traditionele "muck pit" methode, belichaamt Mexicaans ambachtelijk vakmanschap.
Elke stap, van verlengde fermentatie in houten vaten tot dubbele distillatie in pot stills, is ontworpen om een sterke drank te creëren met intense en complexe smaken.
Na zes maanden rusten in glazen vaten, onthult deze rum zijn volledige aromatische diepte.
Le Philtre vodka is biologisch en bevat geen toegevoegde suikers. Het wordt geproduceerd in Frankrijk, in de regio Cognac, met slechts twee hoogwaardige ingrediënten: biologische zachte wintertarwe en bronwater uit Gensac, dat bekend staat om zijn uitzonderlijke zuiverheid.
DE FLESSEN HEBBEN NOOIT DEZELFDE KLEUR, VOOR EEN VERRASSINGSEFFECT BIJ ELKE BESTELLING!
Het overgangsglas wordt hergebruikt om de flessen te maken en vertoont een grote variëteit aan tinten, van Saffier tot Smaragd: soms Jade, soms Topaas, soms Aquamarijn, soms Turkoois.