La Fabrique de l'Arrangé N°05 is een gearrangeerde rum die in Île-de-France wordt geproduceerd door Tricoche Spirits. In dit recept, gemaakt met AOC Martinique landbouwrum, worden de rondheid van de Kent mango en de zoetheid van de gedroogde abrikoos versterkt door een vleugje tijmbloem.
Dit fantastische recept is gemaakt met rijk gearomatiseerde AOC Martinique landbouwrum, Kent Mango, gedroogde abrikoos en een vleugje tijmbloem. Een subtiele en evenwichtige melange die een rondheid en een betoverende zoetheid in de mond brengt. Dit is een origineel gearrangeerde rum aangeboden door Tricoche Spirit.
De Fabrique de l'Arrangé n°5, Kent Mango, gedroogde abrikoos en tijmbloem, was finalist bij de ISS Awards 2020. La Fabrique de l'Arrangé N°5 - Kent Mango, gedroogde abrikoos en tijmbloem.
Datasheet
Specifieke referenties
De kastanjebruine tint van deze whisky komt rechtstreeks van de rijping in vaten van 228 liter die eerder Pinot Noir van Château de Chassagne-Montrachet bevatten.
Rumbullion! toont met trots zijn maritieme inspiratie met een etiket waarop een handgetekende illustratie van een Navy-grogbad staat, en zoals alle verfijnde spirits uit het arsenaal van Ableforth, is elke fles verpakt in gekreukt bruin papier, omwikkeld met touw en verzegeld met zwarte was.
Hedonist is een moderne likeur, een subtiele en verfijnde mix van Cognac, geïnfuseerde gemberlikeur, met een vleugje vanille.
De Botran Rare Vintage 'French Wine Cask' is een echt kunstwerk in de wereld van rum.
Geboren uit het subtiele huwelijk tussen traditie en innovatie, valt deze rum op door een dynamisch rijpingsproces dat uniek is voor de Solera-methode, waarbij rum van 8 tot 25 jaar samenkomt om een unieke proefervaring te bieden.
Deze kostbare Guatemalteekse nectar rijpte eerst in Amerikaanse bourbonvaten, om vervolgens te worden verfijnd in Franse wijnvaten, wat het een rijk en complex aromatisch palet geeft.
De European Edition mengt geurige mirre met de uitgesproken aromatische bitterheid van cascarillabast. Geïnspireerd door de meer dan 500 jaar rijke specerijenhandelsgeschiedenis van Venetië en de Italiaanse liefdesaffaire met cascarillabast, die wordt gebruikt om zeer aromatische tonics, bitters en vermouths te maken. Dit is een krachtige, hartige gekruide London Dry gin met evenwichtige bittere noten en mengt perfect met zoete vermouth en Campari om een gekruide twist te geven aan een klassieke Negroni cocktail. Hoewel cascarilla schors niet inheems is in Europa, is het aanwezig in alle bittere likeuren in het zuiden van het continent en voegt het een aromatische en geurige twist toe aan OPIHR's smaakprofiel.