Tomatin 12 Jaar Oud is een uitzonderlijke single malt, die de perfecte harmonie belichaamt tussen zachtheid en complexiteit.
Gerijpt in traditionele Schotse whiskyvaten, ex-Bourbon, en afgerond in Oloroso Sherry vaten, biedt deze Highland whisky een rijke en zijdezachte proefervaring.
Afkomstig uit het kristalheldere water van Alt-na-Frith, toont deze delicate en uitgebalanceerde malt het ambachtelijke vakmanschap van de Tomatin distilleerderij, opgericht in 1897.
PROEFNOTITIES:
NEUS: Een verleidelijke uitnodiging met aroma's van rijpe appels en peren, verrijkt met tonen van kaneel, nootmuskaat, melkchocolade en een subtiele hint van noten. Het boeket is complex, met accenten van honing, citrus schillen, vanille en karamel, vergezeld van zoete kruiden en gedroogd fruit.
SMAAK: Een explosie van fruitige en kruidige smaken met duidelijke tonen van groene appel, vers gemaaid gras, citroen en sinaasappelschil. De complexiteit neemt toe met rijke smaken van hazelnoot, mout, en subtiele nuances van cacao en sherryhout. De perfecte balans tussen fruit, kruiden en een lichte hint van bitterheid zorgt voor een harmonieuze proefervaring.
AFDRONK: Lang, zacht en aangenaam olieachtig, met aanhoudende tonen van granen, noten, cacao en fruit, wat voor een langdurige voldoening zorgt.
Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Ontdek de tropische essentie van Guadeloupe met Longueteau Maracudja, een voortreffelijke fusie van witte agrarische rum en in de zon gerijpte maracujas. Deze ambachtelijke punch, meervoudig bekroond op de Concours Général Agricole in Parijs, brengt je met elke slok naar het hart van de Guadeloupeaanse tradities. De zorgvuldige maceratie van passievruchten, geoogst op het Domaine du Marquisat de Sainte-Marie, geeft deze punch een ongeëvenaarde frisheid en rondheid.
Met een goudkleur en diepe amberreflecties onthult ABK6 XO Grande Champagne een prachtige complexiteit. De neus opent met een delicate geur van zachte specerijen, vol finesse. In de mond presenteert zich een elegante aanzet die evolueert naar subtiele houttonen, gedragen door zeer zijdezachte tannines. De afdronk onthult een grote minerale frisheid die al in de neus aanwezig was.
Dubbel gedistilleerd in potstills en vervolgens gerijpt in Sakura-eiken vaten, de beroemde en iconische Japanse kersenboom. Vaak gebruikt als een metafoor voor de vergankelijkheid van schoonheid en het leven, is het altijd een bron van inspiratie geweest voor Japanse kunstenaars.
Monovariëteit rum 100% zwarte suikerriet, een exclusieve variëteit van de Bologne distilleerderij. Deze oude variëteit, tegenwoordig vergeten door distilleerders vanwege de lage opbrengst, wordt door Bologne gekoesterd om zijn uitzonderlijke aromatische potentieel. Het drukt een "concentraat" van suikerriet uit. 12 maanden gerijpt in roestvrijstalen vaten.
Onze gin is het resultaat van distillatie en maceratie. Wij gebruiken een gecertificeerde biologische graanalcohol van Europese oorsprong (voornamelijk uit Italië) die alle zachtheid en finesse van Origen gin brengt en het evenwicht van de geselecteerde aromatische noten tot uiting laat komen.
De appels worden gemengd, geplet en geperst. Het appelsap wordt meteen uitgegist tot cider die wordt gedistilleerd. De dubbele distillatie vindt 6 maanden na de gisting plaats. De eerste distillatie geeft de "petite eau" van 30% van het volume en het is de tweede distillatie, die van de "petite eau" die de Calvados oplevert.
Rijping: Minimaal twee jaar. In geroosterde eiken vaten van 400 liter, waarvan 50% nieuw.
De Pokeno Origin heeft een unieke plaats in de wereld van sterke dranken.
Gemaakt van de beste lokale gerst, is deze Nieuw-Zeelandse single malt een eerbetoon aan authenticiteit en kwaliteit. Het nauwgezette productieproces, van langzame fermentatie en distillatie tot exclusieve rijping in first-fill bourbonvaten, zorgt voor een rijk en verfijnd aromatisch profiel.
Elke druppel onthult een heerlijke zoetheid en rondheid, bekroond met tonen van citrus, honing, grapefruit en romige karamel.
De complexe en aanhoudende afdronk zal de meest veeleisende liefhebbers betoveren.
Tomatin 12 Jaar Oud is een uitzonderlijke single malt, die de perfecte harmonie belichaamt tussen zachtheid en complexiteit.
Gerijpt in traditionele Schotse whiskyvaten, ex-Bourbon, en afgerond in Oloroso Sherry vaten, biedt deze Highland whisky een rijke en zijdezachte proefervaring.
Afkomstig uit het kristalheldere water van Alt-na-Frith, toont deze delicate en uitgebalanceerde malt het ambachtelijke vakmanschap van de Tomatin distilleerderij, opgericht in 1897.