Brockmans Orange Kiss is een symfonie van rijpe Valenciaanse sinaasappel en pittige citrusnoten, prachtig in balans met traditionele ginbotanicals en verrijkt met levendige smaken van triple sec. De warme, rijke en levendige smaken nemen je mee naar een sensationeel zonsondergangsmoment.
PROEFNOTITIES
KLEUR : Helder
AROMA : Levendige Valenciaanse sinaasappel met een achtergrond van jeneverbes
SMAAK : Zoete citrus, lange afdronk, heerlijk complex.
Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Matusalem Solera 7, een uitzonderlijk veelzijdige gouden rum, ideaal voor cocktails of puur.
Etsu is in Hokkaido uitgewerkt volgens een geheim Aziatisch recept met verschillende Aziatische plantaardige ingre-diënten (bessen, paprika’s, thee en verse citrus van de Japanse eilanden) inclusief gele ‘yuzu’ die de gin domineert.
Sortilège Crème d’érable combineert Canadese whisky met heerlijke Quebecse ahornsiroop, alles verfijnd met een vleugje room, voor een aangename zoetheid en een voortreffelijke smaakcombinatie.
Een waar vlaggenschip van de Foursquare-distilleerderij: Doorly's XO Gold is een uitzonderlijke rum, gerijpt tussen zes en twaalf jaar in bourbonvaten en daarna enkele maanden afgewerkt in Oloroso sherryvaten.
Dit dubbele verouderingsproces geeft deze rum een opmerkelijke complexiteit en diepte, die zowel whiskey- als cognacliefhebbers aanspreekt.
Madrecuishe Maguey madrecuishe (madre-cuixe, madrecuixe) is een karwinskii-agave. Het groeit voornamelijk in droge klimaten en neemt meestal een hoge, cilindrische vorm aan. Vanwege de dichte kern van de agave en het lage watergehalte heeft mezcal gemaakt van maguey madre-cuishe over het algemeen een hoge mineraliteit met plantaardige en bloemige tonen.
PROEFNOTITIES : NEUS: De neus van deze witte rum is delicaat en verfijnd, met betoverende aroma's van karamel en koffie, subtiel versterkt door een vleugje kaneel. Er is ook een hint van geroosterde kokosnoot die een tropische dimensie toevoegt. SMAAK: In de mond onthult de Matusalem Platino opmerkelijke zachtheid en romigheid. De smaken van karamel en vanille vervlechten zich harmonieus met subtiele tonen van zwarte peper, wat een zachte en aangename complexiteit biedt. De zorgvuldig gedistilleerde melasse geeft een natuurlijke zoetheid die zelfs de minst ervaren smaakpapillen aanspreekt. AFDRONK: De afdronk is licht kruidig met hints van geroosterde kokosnoot en andere tropische vruchten, en laat een blijvende indruk van frisheid en zoetheid achter.
Brockmans Orange Kiss is een symfonie van rijpe Valenciaanse sinaasappel en pittige citrusnoten, prachtig in balans met traditionele ginbotanicals en verrijkt met levendige smaken van triple sec. De warme, rijke en levendige smaken nemen je mee naar een sensationeel zonsondergangsmoment.