Een perfect cadeau voor zowel de beginner als de expert die de diversiteit aan rumsmaken wil ontdekken en ervan wil genieten.
Datasheet
Specifieke referenties
Deze oude rum van 7 jaar oud, gerijpt in de omstandigheden van een hygrometrisch klimaat en tropische hitte, is de Savanna die het meest wordt beloond op de internationale wedstrijden. Een grote klassieker voor alle liefhebbers van ronde en zoete sterke dranken en een veilige gok voor degenen die het willen leren.
Sortilège is een unieke mix van Canadese whisky en esdoornsiroop. Gemaakt uit de rijkdom en authenticiteit van het platteland van Quebec, biedt deze likeur de perfecte balans tussen de bedwelmende kracht van Canadese whisky en de karakteristieke smaak van esdoornsiroop, wat resulteert in een likeur van opmerkelijke verfijning.
Ontdek de elegantie en originaliteit van de Japanse gin met Etsu The Original, een drank die echt het Japanse begrip "Etsu", wat "plezier" betekent, belichaamt. Geproduceerd in de Asahikawa-distilleerderij, gelegen op het eiland Hokkaido, is deze gin een ode aan Aziatische citrusvruchten, met name yuzu, een gele citrusvrucht die kenmerkend is voor de regio. Nauwkeurig vervaardigd volgens een eeuwenoud recept, onderscheidt Etsu Gin zich door zijn frisse en geurige tonen van sinaasappelschil en yuzu, wat een unieke en verfijnde smaakervaring biedt.De set bevat een fles van 70 cl vergezeld van een gegraveerd glas, perfect om te genieten van deze uitzonderlijke gin in al zijn pracht.Set met 1 Etsu Gin 70 cl fles + 1 gegraveerd glas.