Specifieke referenties
Afkomstig van een zorgvuldige selectie Caribische rum, wordt Gun’s Bell geblend in onze kelders in Chevanceaux volgens een traditionele ambachtelijke methode. Vervolgens rijpt het gedurende 4 tot 6 maanden in eikenhouten vaten (afhankelijk van het weer) om houtachtige tonen, vanille, droge noten, geroosterde amandelen en rokerige accenten te ontwikkelen. Gun’s Bell onthult krachtige en smaakvolle aroma’s en laat een ongeëvenaarde stroom van smaken vrijkomen, met zowel fruitige als rokerige tonen.
Cu Bocan Creation #5 werd gefinisht in een ongelooflijk zeldzaam type vat – Andes-eik. De combinatie van de unieke eigenschappen van Andes-eik en de subtiele rook van Cu Bocan heeft geresulteerd in tonen van licht verkoold eikenhout met diepe nuances van exotische bloemige kruiden en bij het kampvuur geroosterde bananensplits.
Eeuwenlang hebben de woelige wateren van de Atlantische Oceaan niet alleen het karakter van de inwoners van Islay gevormd, maar ook het karakter van hun beroemde whisky’s. In veel opzichten weerspiegelt deze fijne malt het karakter van de mensen van Islay – sterk maar zachtaardig, warm maar soepel, met een rijpheid die verder gaat dan zijn jaren. Robuuste turf, met die onvergelijkbare adem van de kust,
15 JAAR GERIJPT: Dit is onze meest gebalanceerde en zachte single malt. Het balanceert twee verschillende kanten van het smaakpalet en verenigt ze perfect, terwijl het onze kustomgeving en de onwrikbare invloed ervan weerspiegelt. Aan de ene kant is het een intense single malt, maar tegelijkertijd is het echt in balans. Specerijen en zoetheid komen samen in deze natuurlijk rijke, amberkleurige whisky om de rijkdom van smaken te vieren, terwijl lichtere, verfrissendere kusttonen een andere kant van deze single malt laten zien.
Etsu is in Hokkaido uitgewerkt volgens een geheim Aziatisch recept met verschillende Aziatische plantaardige ingre-diënten (bessen, paprika’s, thee en verse citrus van de Japanse eilanden) inclusief gele ‘yuzu’ die de gin domineert.
De ster van "bleutiful" aperitieven!
Een aperitief gemaakt door de maceratie van groene anijs, steranijs en zoethout, geïnspireerd door de blauwe luchten van de Provence en de Middellandse Zee.
De Provence is de enige plek ter wereld waar het aperitief de zee, gastronomie en levenskunst combineert met sport, dankzij pétanque.
Het aperitief wordt zo een uniek moment dat vrienden en familie samenbrengt, waar meerdere generaties elkaar ontmoeten om gezellige momenten te delen, verrijkt door de charme waaraan Marcel Pagnol ons heeft laten wennen.