Datasheet
Specifieke referenties
Myth is een single malt whisky die gerijpt is in een verscheidenheid aan zorgvuldig geselecteerde voormalige rodewijn- en bourbonvaten, gebotteld op 40% vol.
Xibal Gin is een drank gedistilleerd via een koperen distilleerkolf, in aanwezigheid van natuurlijke botanicals zoals jeneverbeswortels, pericón, venkel, koriander, en specerijen zoals piment, citroen, laurierblaadjes, kardemom en sinaasappel. Dit alles onder de strengste kwaliteitscontroles, die de hoogste zuiverheid garanderen.
Vaak beschouwd als de favoriete druivensoort voor veroudering, vinden we hier de ruwe Baco Armagnac, zonder enige kunstmatige toevoegingen, identiek aan hoe het uit de alambiek komt.
Japanse single malt whisky gerijpt in een enkel Sakura-vat, bekend om zijn kwaliteit. Naast het moutaroma en de bittere smaak van een ongemengde whisky, zijn ook delicate zoete en knapperige kersenaccenten in de mond waarneembaar. De whisky rijpt in de prefectuur Tottori, in een natuurlijke omgeving met sterke temperatuurschommelingen tussen de seizoenen. De whisky wordt subtiel afgerond met hoogwaardig natuurlijk bronwater afkomstig van de berg Daisen.
De Blue Gin wordt geproduceerd door Hans Reisetbauer die een van de beste distilleerders uit heel Europa is. De Blue Gin wordt gemaakt van 27 botanische planten uit 9 landen. Het bronwater dat wordt gebruikt voor de productie van deze gin komt uit Mühlviertler Almin Oostenrijk een van de zuiverste wateren op de planeet.