Datasheet
Specifieke referenties
Brockmans Original is een B Corp-gecertificeerde super-premium gin, vervaardigd met een "keurig onfatsoenlijke" mix van traditionele London Dry-botanicals en donkere bessen, die samen worden gemacereerd en gedistilleerd. Het disruptieve recept van Brockmans Original belichaamt de innovatieve geest van zijn oprichter, Neil Everitt.
Wanneer een limoen onder de zon droogt, wordt hij zwart en ontwikkelt hij heerlijke, licht rokerige, houtachtige en diepe aroma’s, terwijl hij zijn frisse en pittige karakter behoudt. Zwarte citroen wordt veel gebruikt in de mediterrane en Perzische keuken. Yu Gin Black Lemon biedt een opmerkelijke aromatische harmonie: yuzu, zwarte citroen, jeneverbes, gecombineerd met een delicaat boeket van gember, koriander, karwij en kardemom, die samen een gin creëren die uniek is met rijke, diepe en originele aroma’s.
Ontdek de Mintis Amarena Cherry Gin in een elegante geschenkdoos, vergezeld van een glas, ideaal voor ginliefhebbers en degenen die van unieke fruitige smaken houden.
Gemaakt door de familie distilleerderij Torino Distillati in Moncalieri, onderscheidt deze uitzonderlijke gin zich door zijn rijke aroma's en tonen van Amarena-kersen, een Italiaanse specialiteit die hem een onnavolgbare fruitige en gastronomische karakter geeft.
De Sortilège Bosbessen is een Canadese whisky-likeur met esdoornsiroop, verrijkt met de heerlijke smaken van de beroemde wilde bosbessen uit de regio Lac Saint-Jean. Het resultaat is een opmerkelijk verfijnde likeur die zowel fruitig als licht zoet is. Het wordt het best gekoeld of met ijs geserveerd, en dankzij de rijke smaak is het ook geschikt voor koffie en cocktails. U kunt het ook puur serveren als perfecte afsluiter van een voortreffelijke maaltijd. Sortilège wordt bereid volgens een origineel recept van de afstammelingen van de eerste kolonisten van Quebec, die de whiskybrouwtechnieken van de Nieuwe Wereld meenamen en een lokaal inheems ingrediënt, esdoornsiroop, toevoegden om een echt unieke spirit te creëren.