

Datasheet
Specifieke referenties
De Tomatin 18 Year Old is een malt van wereldklasse.
Gerijpt in traditionele eiken vaten en eerste vulling Oloroso Sherry butts, ontwikkelen de honing en zachte eiken smaken zich tot een hint van donkere chocolade met een citrusbite voor een aanhoudende zoete en licht droge afdronk.
El Dorado 12 is een blend van speciaal geselecteerde, gerijpte rums. De jongste rum in de blend is minstens 12 jaar oud, het is een combinatie van de Enmore and Diamond Coffey stills and de Port Mourant double wooden pot still, ze werden in een perfecte balans samengebracht en rijpten in ex-bourbon eiken vaten.
Cù Bòcan 15 Jaar Oud brengt ons terug naar het begin, toen Cu Bocan begon met het produceren van een licht geturfde spirit in de Tomatin-distilleerderij, midden in de winter. Volledig gerijpt in Oloroso sherryvaten gedurende minstens 15 jaar, is dit een decadente single malt met aroma's van gedroogd fruit en gerookte exotische specerijen.
Limoncino Riviera dei Limoni Afkomstig van het traditionele recept van de Riviera dei Limoni aan het Gardameer, wordt deze zoete maar toch uitgesproken likeur gemaakt van citroenschilextracten.