Reposado van Topanito rijpt minstens zes maanden in vaten van Amerikaans wit eikenhout. Het resultaat is een prachtig samenspel van smaken, waarbij de ruwe en wilde jonge tequila wordt verzacht door de warme houttoetsen. Aroma’s van aardse en geroosterde agave vermengen zich met bos-honing, vanille en eik. Topanito Reposado is een uitstekende tequila om puur van te genieten of als ingrediënt in smaakvolle cocktails zoals de Tommy’s Margarita.
PROEFNOTITIES
bos-honing, vanille, agave
Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
De wind van de Noordzee mengt bloed met de woestijn van Mexico in deze dubbel gedistilleerde roggewhisky, gerijpt in oude mezcalvaten. Een verboden liefdesaffaire met een zachte en exotische nasmaak. Stauning Bastard is een roggewhisky, volledig gemaakt van lokale ingrediënten, op de vloer gemout in onze distilleerderij en dubbel gedistilleerd in met vlam verhitte pot stills. Na minstens drie jaar in nieuwe, getoaste Amerikaanse eiken vaten, wordt hij afgerond met minstens 6 maanden rijping in oude mezcalvaten van het Mexicaanse Oro de Oaxaca. Het resultaat is een elegant liefdeskind dat zijn gelijke nergens ter wereld kent.
Deze rebelse small batch straight rye biedt een zachte kruidige rogge smaak met genoeg ruggengraat om klassieke cocktails aan te kunnen.
Eagle Rare Kentucky Straight Bourbon Whiskey is meesterlijk vervaardigd en zorgvuldig gerijpt gedurende niet minder dan tien jaar. De zeldzaamheid van deze grote bourbon komt tot uiting in zijn complexe aroma, evenals de zachte en aanhoudende smaak. Eagle Rare is een bourbon die zijn naam eer aandoet met zijn verheven, kenmerkende smaakervaring.
Ryoma is de perfecte mix van Japanse uitmuntendheid en traditionele methoden. Het is uniek en verfijnd met florale en fruitige accenten.
Rum gemaakt met puur suikerriet sap, gerijpt in Japanse witte eiken vaten.
San Cosme is een ambachtelijke mezcal, gemaakt van 100% Espadin-agave, geteeld in de pittoreske regio Santiago Matatlán, Oaxaca.
Een authentieke vertegenwoordiger van de Mexicaanse traditie, deze drank vangt de essentie van Mexico in elke slok.
Sinds 2010 heeft San Cosme mezcal-liefhebbers betoverd met zijn unieke smaakprofiel en moderne flesontwerp.
Op basis van water uit de Stille Oceaan ontwikkeld, valt deze gin op door zijn subtiele mineraliteit, verfrissende citrusachtige smaak en delicate balans tussen citrusvruchten en Japanse botanicals. Een eerbetoon aan de uitgestrektheid en zuiverheid van de oceanen, die een elegante en verfrissende proefervaring biedt.
Reposado van Topanito rijpt minstens zes maanden in vaten van Amerikaans wit eikenhout. Het resultaat is een prachtig samenspel van smaken, waarbij de ruwe en wilde jonge tequila wordt verzacht door de warme houttoetsen. Aroma’s van aardse en geroosterde agave vermengen zich met bos-honing, vanille en eik. Topanito Reposado is een uitstekende tequila om puur van te genieten of als ingrediënt in smaakvolle cocktails zoals de Tommy’s Margarita.