Sérum Gorgas Gran Reserva is een blend van super-premium rum, internationaal bekroond, gerijpt tot 8 jaar in ex-bourbon vaten. Het won de gouden medaille in de categorie "Rums van 6 tot 10 jaar, column still" en de trofee "Best Rum 2020" bij de HK IWSC Cathay-Pacific!
PROEFNOTITIES
Aroma van marsepein en kruiden met tonen van honing, sinaasappelschil en eikenhout. De smaak is rond, zacht en vol, met een krachtige smaak van fruit en kruiden. De afdronk is heerlijk, elegant en droog.
Datasheet
Specifieke referenties
Saigon Baigur Fine Horse werd uitgebracht om het jaar van het paard te vieren. Een avontuurlijke gin, de Fine Horse speciale editie gin maakt gebruik van verse pomelo citrus en is gedurende 3 maanden gerijpt op ex-bourbonvaten, wat resulteert in een op de voorgrond tredende smaak van citrus en rook. Ambachtelijk gemaakt.
Ryoma is de perfecte mix van Japanse uitmuntendheid en traditionele methoden. Het is uniek en verfijnd met florale en fruitige accenten.
Rum gemaakt met puur suikerriet sap, gerijpt in Japanse witte eiken vaten.
Botran Solera 18Y is een rum die gerijpt is op grote hoogte in de bergen van Guatemala. Het is gemaakt van een blend van rum die tussen de 5 en 18 jaar oud is en heeft een Solera-rijping ondergaan. De Amerikaanse eiken vaten die voor het Solera-proces worden gebruikt, zijn voormalige Sherry- en Portvaten. Bovendien bevinden de rijpingskelders zich op een hoogte van 2.300 meter, wat het rijpingsproces intensiveert en delicate aroma's van vanille, tabak en sandelhout ontwikkelt.
‘Sinteis’ (uitgesproken als sin-teesh), wat ‘synthese’ betekent in het Schots-Gaelisch, belichaamt onze creativiteit op het gebied van vaten door het gedurfde met het geliefde te combineren. Twee verschillende vaten. Eén harmonieuze synthese.
Mermaid Zest Gin is een aromatische en frisse infusie van Mermaid Gin met zomerse citrusvruchten en wilde, langs de kust verzamelde planten. Grapefruit en cascadehop worden gemengd met eilandbergamot, citroenzeste en rozemarijn, “de dauw van de zee”, daarna gedistilleerd en geïnfuseerd met de kenmerkende gin. Het resultaat is een pittige en frisse geest met een vleugje zeelucht. Mermaid Zest Gin won een Dubbele Gouden Medaille en de prijs Best in Class in de categorie gearomatiseerde gins op de San Francisco World Spirits Competition 2025 (SFWSC)
Etsu is in Hokkaido uitgewerkt volgens een geheim Aziatisch recept met verschillende Aziatische plantaardige ingre-diënten (bessen, paprika’s, thee en verse citrus van de Japanse eilanden) inclusief gele ‘yuzu’ die de gin domineert.
Geïnspireerd door de Hanami-traditie vangt Etsu Sakura de vluchtige schoonheid van kersenbloesems – een moment waarop Japan zich tooit in zachte roze tinten en de lucht gevuld is met delicate geuren. Als symbool van vernieuwing en harmonie nodigt deze viering uit tot contemplatie en het delen van momenten van waardering. Gedistilleerd in de Akita-distilleerderij op het eiland Honshu, onthult Etsu Sakura een florale en verfijnde expressie, waar de betoverende zachtheid van sakura zich vermengt met de frisheid van citrusvruchten en de complexiteit van Japanse botanicals. Het subtiele evenwicht wordt versterkt door het zuivere water van de Ou-bergen, wat elke slok finesse en lichtheid geeft. Een echte uitnodiging om het Hanami-gevoel het hele jaar door te verlengen, heerlijk in een ...
In een afgelegen hoek van Galloway bevindt zich de oudste nog particuliere Schotse whiskydistilleerderij. Al meer dan twee eeuwen een toonbeeld van de Bold Galloway Spirit. The Galloway Collection is een uitzonderlijke reeks single en double cask gerijpte whisky’s. Gerijpt in first-fill vaten, is elke expressie ontwikkeld om de smaak te versterken en het whisky-erfgoed van Bladnoch te eren.
Bladnoch 16 Year Old is een Small Batch Lowland Single Malt Whisky, exclusief gerijpt in Oloroso sherryvaten.