Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
San Cosme is een ambachtelijke mezcal, gemaakt van 100% Espadin-agave, geteeld in de pittoreske regio Santiago Matatlán, Oaxaca.
Een authentieke vertegenwoordiger van de Mexicaanse traditie, deze drank vangt de essentie van Mexico in elke slok.
Sinds 2010 heeft San Cosme mezcal-liefhebbers betoverd met zijn unieke smaakprofiel en moderne flesontwerp.
Deze heerlijk fruitige whisky heeft een eerste rijping ondergaan in premium Amerikaanse eiken ex-bourbonvaten gedurende meer dan 8 jaar. Om de complexiteit te vergroten, werd de spirit vervolgens overgebracht naar speciaal geselecteerde Moscatel-vaten voor een afwerkingsperiode van meer dan 42 maanden. Moscatel, een bijzonder aromatische dessertwijn uit Portugal, geeft bloemige aroma's samen met een zachte en zijdezachte smaak. Met zijn onderscheidende tonen van frisse vruchten en rijke karamel is deze bronzen malt bedoeld om van te genieten.
Sortilège is een unieke mix van Canadese whisky en esdoornsiroop. Gemaakt uit de rijkdom en authenticiteit van het platteland van Quebec, biedt deze likeur de perfecte balans tussen de bedwelmende kracht van Canadese whisky en de karakteristieke smaak van esdoornsiroop, wat resulteert in een likeur van opmerkelijke verfijning.
NAGA SIAM Edition, door zijn lange rijping op hout, ontwikkelt complexe houtachtige aroma's die sandelhout en geroosterde geuren combineren. Vervolgens komen tonen van noten en karamel naar voren. De rum heeft een soepele en ronde structuur, kenmerkend voor NAGA-rums. Geroosterde smaken verschijnen en ondersteunen de elegante tonen van noten, vanille en tabak. De afdronk is lang en het geheel wordt gedragen door een zeer elegante houttoets.
Gecreëerd in het hart van Japan door de Kurayoshi-distilleerderij, is The San-In een blended whisky die de elegantie en subtiliteit belichaamt die typisch is voor Japanse sterke dranken. Gerijpt in ex-bourbonvaten gedurende 3 jaar, betovert het met zijn balans tussen frisheid en fruitige zoetheid. Deze whisky is een uitnodiging voor een smaakreis waarbij vanille- en ahornsiroopsmaken harmonieus samenkomen. Zijn beheerst complexiteit maakt het een ideale keuze om puur of in een cocktail van te genieten.
Alle gecertificeerde mezcal zal de wetenschappelijke naam van de plant vermelden met de term Agave, terwijl de gebruikelijke naam die in de gemeenschap en door de producent wordt gebruikt, wordt vermeld als Maguey. Bijvoorbeeld, Maguey espadin is een Agave angustifolia.