Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
HEE JOY JAMAICA 2008 viert het prachtige terroir van Jamaica. Deze uitzonderlijke rum komt voort uit een lange fermentatie en een volledige distillatie in pot stills. Vervolgens rijpt hij 10 jaar in bourbonvaten, waarna hij wordt gereduceerd en gebotteld in onze kelders in Chevanceaux, in de Cognac-regio. Een prachtige signatuur van de grootste Jamaicaanse rummeesters, versterkt door de expertise van Hedonits Spirits.
Santa Ana Pomelo is een ode aan tropisch citrusfruit met Filipijnse pomelo in het hart. Een levendige expressie van 16 verfijnde planten resulteert in een zachte en romige gin, met een explosie van heldere citrus, pittig en kruidig, verwarmd door een heerlijke warmte.
Creatie #6 kan in twee woorden worden beschreven: RUM + RAISIN. Onze zesde creatie combineert Pedro Ximénez vaten en Jamaicaanse rumvaten met onze rokerige spirit. rokerige spirit wat resulteert in smaken van geroosterde Jamaica gembercake, Bonfire Toffee, gekruide pruimenjam, Amaretto kersen en Daim bar.
Een waar vlaggenschip van de Foursquare-distilleerderij: Doorly's XO Gold is een uitzonderlijke rum, gerijpt tussen zes en twaalf jaar in bourbonvaten en daarna enkele maanden afgewerkt in Oloroso sherryvaten.
Dit dubbele verouderingsproces geeft deze rum een opmerkelijke complexiteit en diepte, die zowel whiskey- als cognacliefhebbers aanspreekt.
De vaten met nummers 49541 en 49542 rusten al gracieus in magazijn 6 sinds ze op 21 september 1978 werden gevuld, terwijl de kostbare drank erin langzaam en voorzichtig rijpt. Na dertig jaar werd de drank overgebracht naar de beste Spaanse first-fill Oloroso Sherry-vaten en gedurende nog een decennium gerijpt onder de zorgvuldige en toegewijde aandacht van de bewaarders van de Tomatin-distilleerderij.
Merlet C² Citroen & Cognac combineert de knowhow van de familie Merlet als likeurstokers en distilleerders, en speelt in op de klassieke complementariteit tussen cognac en citrusvruchten, hier citroen en limoen.
De appels worden gemengd, geplet en geperst. Het appelsap wordt meteen uitgegist tot cider die wordt gedistilleerd. De dubbele distillatie vindt 6 maanden na de gisting plaats. De eerste distillatie geeft de "petite eau" van 30% van het volume en het is de tweede distillatie, die van de "petite eau" die de Calvados oplevert.
Rijping: Minimaal twee jaar. In geroosterde eiken vaten van 400 liter, waarvan 50% nieuw.
Promotie ook geldig op (mix mogelijk)
PROEFNOTITIES
NEUS: Rode kersen en vanille.
SMAAK: Noten van chocolade en loukoum.
AFDRONK: Een echte toets van rood fruit, meer chocolade en een hint van zachte specerijen.