Gerijpt in Californische rode wijnvaten en ex-bourbonvaten, is Bladnoch Samsara Single Malt sappig, vol en geurig, met een rijk en aanhoudend hart.
PROEFNOTITIES
NEUS: Tamelijk geconcentreerd, gestoofd fruit, pruimen, vanille en oranjebloesem.
SMAAK : Een zoete en wijnachtige start, gevolgd door een lichte droogte, daarna opnieuw pruimen- en vanillesmaken, citrus en een moutige kern. Mooi gestructureerd.
AFDRONK : Zacht en wijnachtig, met een kruidige
Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Iconische botteling van de distilleerderij, deze single malt wordt gerijpt in voormalige bourbonvaten, wat het een rijk, vanilleachtig en licht gekruid karakter geeft.
Coloma 15 Jaar is een rum die de Colombiaanse vakmanschap belichaamt door een uniek rijpingsproces. Gedistilleerd uit suikerrietmelasse, rijpt deze rum 15 jaar in Amerikaanse eikenhouten vaten voordat hij een afwerking van 3 tot 5 maanden ondergaat in vaten die eerder Coloma-koffielikeur hebben bevat. Dit proces geeft het een rijk aromatisch profiel, met verleidelijke tonen van chocolade, specerijen en koffie. Met passie vervaardigd door Sandra Reategui en Judith Ramirez, twee iconische figuren in de wereld van sterke dranken, biedt deze rum een elegante en verfijnde proefervaring.
Een volle whisky, gerijpt op Oloroso-vaten, wat hem een warme en zoete sherrysmaak geeft.
De Botran Rare Vintage 'French Wine Cask' is een echt kunstwerk in de wereld van rum.
Geboren uit het subtiele huwelijk tussen traditie en innovatie, valt deze rum op door een dynamisch rijpingsproces dat uniek is voor de Solera-methode, waarbij rum van 8 tot 25 jaar samenkomt om een unieke proefervaring te bieden.
Deze kostbare Guatemalteekse nectar rijpte eerst in Amerikaanse bourbonvaten, om vervolgens te worden verfijnd in Franse wijnvaten, wat het een rijk en complex aromatisch palet geeft.
Amazonian Gin Company is een premium gedistilleerde gin gemaakt met extraneutrale suikerriet, gedistilleerd met jeneverbessen uit Macedonië en een zorgvuldige selectie van vers fruit en plantaardige ingrediënten uit het Amazonegebied, geoogst door boeren uit de Amazone.
SHANI betekent paars in het Thais en is ook de kleur van zaterdag in Thailand. Het is uiteindelijk deze kleur, DEEP PURPLE, die ontstaat na anderhalf jaar rijping van onze 10 jaar oude Thaise rum in XEREZ – PEDRO JIMENEZ vaten. Meer dan alleen een finish, is het een extra rijpingsproces dat alle zachtheid en aroma’s van deze prachtige Spaanse wijn brengt.
NAGA SIAM Edition, door zijn lange rijping op hout, ontwikkelt complexe houtachtige aroma's die sandelhout en geroosterde geuren combineren. Vervolgens komen tonen van noten en karamel naar voren. De rum heeft een soepele en ronde structuur, kenmerkend voor NAGA-rums. Geroosterde smaken verschijnen en ondersteunen de elegante tonen van noten, vanille en tabak. De afdronk is lang en het geheel wordt gedragen door een zeer elegante houttoets.
Gerijpt in Californische rode wijnvaten en ex-bourbonvaten, is Bladnoch Samsara Single Malt sappig, vol en geurig, met een rijk en aanhoudend hart.