Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
De Sortilège Bosbessen is een Canadese whisky-likeur met esdoornsiroop, verrijkt met de heerlijke smaken van de beroemde wilde bosbessen uit de regio Lac Saint-Jean. Het resultaat is een opmerkelijk verfijnde likeur die zowel fruitig als licht zoet is. Het wordt het best gekoeld of met ijs geserveerd, en dankzij de rijke smaak is het ook geschikt voor koffie en cocktails. U kunt het ook puur serveren als perfecte afsluiter van een voortreffelijke maaltijd. Sortilège wordt bereid volgens een origineel recept van de afstammelingen van de eerste kolonisten van Quebec, die de whiskybrouwtechnieken van de Nieuwe Wereld meenamen en een lokaal inheems ingrediënt, esdoornsiroop, toevoegden om een echt unieke spirit te creëren.
Cu Bocan Creation #5 werd gefinisht in een ongelooflijk zeldzaam type vat – Andes-eik. De combinatie van de unieke eigenschappen van Andes-eik en de subtiele rook van Cu Bocan heeft geresulteerd in tonen van licht verkoold eikenhout met diepe nuances van exotische bloemige kruiden en bij het kampvuur geroosterde bananensplits.
De rijke honingachtige smaak voegt zoetheid toe aan het smaakprofiel, de prachtige met de hand geplukte calamansi-limoen draagt bij aan kenmerkende citrusnoten, terwijl de vurige lokale peper, siling labuyo, een vleugje pit en kruidigheid toevoegt.
De White Heather 15 jaar is een blend gecreëerd door Billy Walker. Deze whisky combineert zorgvuldig geselecteerde malt- en graanwhisky’s uit de regio’s Highlands, Islay en Speyside. Na een lange initiële rijping in Amerikaanse en Spaanse eikenhouten vaten, heeft hij een extra rijping ondergaan in Pedro Ximenez Puncheon-vaten, nieuwe Amerikaanse maagdelijk eiken vaten en ex-Oloroso Sherry-puncheons, wat deze blend ongeëvenaarde complexiteit en diepte geeft.