In een afgelegen uithoek van Galloway bevindt zich de oudste privé-distilleerderij van Schotland. Een blijvende Bold Galloway Spirit met meer dan twee eeuwen geschiedenis.
The Galloway Collection is een uitzonderlijke reeks single en double cask gerijpte whisky’s. Gerijpt in first-fill vaten, is elke expressie gecreëerd om de smaak te versterken en het whisky-erfgoed van Bladnoch te eren.
Bladnoch 8 Year Old is een Lowland Single Malt in small batch, met een dubbele rijping in Amerikaanse eikenhouten rodewijnvaten.
PROEFNOTITIES
NEUS : Aardbeien en kruidige dennenappels
SMAAK: Aardbeienconfituur, gepolijst eikenhout, nootmuskaat
AFDRONK : Lang, zoet en warm
Datasheet
Specifieke referenties
Ontdek de magie van Mermaid Gin met deze trio geschenkset van miniaturen, een ideaal cadeau voor ginliefhebbers en nieuwsgierigen op zoek naar nieuwe smaken.
Deze set bevat drie iconische varianten uit het Mermaid Gin-assortiment: de originele Mermaid Gin, de Mermaid Pink Gin en de Mermaid Zest Gin.
Elk van deze gins belichaamt de unieke essentie van het Isle of Wight, waar ze ambachtelijk worden vervaardigd met lokale ingrediënten en planten die in de natuur worden geoogst.
Deze kleine flesjes van 5 cl nemen je mee naar een smaakuniversum vol complexiteit, zachtheid en een subtiele maritieme toets.
‘Sinteis’ (uitgesproken als sin-teesh), wat ‘synthese’ betekent in het Schots-Gaelisch, belichaamt onze creativiteit op het gebied van vaten door het gedurfde met het geliefde te combineren. Twee verschillende vaten. Eén harmonieuze synthese.
Sérum Ancon 10yo is een uitzonderlijke blend van rum die langzaam gedurende minimaal 10 jaar is gerijpt in ex-bourbonvaten.
Sérum Ancon 10 jaar wordt verkocht in een geschenkdoos met een luxe tas.
Ryoma is de perfecte mix van Japanse uitmuntendheid en traditionele methoden. Het is uniek en verfijnd met florale en fruitige accenten.Rum gemaakt met puur suikerriet sap, gerijpt in Japanse witte eiken vaten.De gebruikte gisten werden oorspronkelijk door de distilleerderij gecreëerd om hun sake te fermenteren.Drink puur of in een cocktailKamertemperatuurPast perfect bij lychee sorbet
Sérum Gorgas Gran Reserva is een blend van super-premium rum, internationaal bekroond, gerijpt tot 8 jaar in ex-bourbon vaten. Het won de gouden medaille in de categorie "Rums van 6 tot 10 jaar, column still" en de trofee "Best Rum 2020" bij de HK IWSC Cathay-Pacific!
Etsu is een van de eerste Japanse gins op de markt. Etsu betekent "PLEZIER" in het Japans. Deze gin werd ontwikkeld door de Asahikawa-distilleerderij in Hokkaido, volgens het verhaal van een eeuwenoud Aziatisch recept dat verschillende kruiden, specerijen en citrusvruchten vereist, waarvan sommige alleen in Azië te vinden zijn (bessen, pepers, citrusvruchten…). De bijzonderheid van Etsu gin zit in de blijvende aanwezigheid van sinaasappelschillen en yuzu, die gele citrusvrucht die erg populair is in Azië.
In een afgelegen hoek van Galloway bevindt zich Schotlands oudste Schotse whisky-distilleerderij in particulier bezit, al meer dan twee eeuwen een standvastige, krachtige Galloway-geest. De Galloway Collection is een uitzonderlijke reeks van op enkel en dubbel vat gerijpte whisky's. Gerijpt in first-fill vaten, is elke expressie gemaakt om de smaak te verhogen en het whisky-erfgoed van Bladnoch te eren. Bladnoch 19 Year Old is een Lowland Single Malt Whisky in een kleine oplage, uitsluitend gerijpt in Pedro Ximenéz Sherryvaten.