Rebel Single Barrel wordt al sinds 1849 met de hand gemaakt volgens ons originele, aloude recept voor wei, en rijpt de volle tien jaar om een rijke en rebelse smaak te geven. Het Single Barrel proces creëert een smaakprofiel dat uniek is voor elk vat. Het eindresultaat is een extra zachte whisky die de rebel in ons allen eert.
Rebel Single Barrel wordt al sinds 1849 met de hand gemaakt volgens ons originele, aloude recept voor wei, en rijpt de volle tien jaar om een rijke en rebelse smaak te geven. Het Single Barrel proces creëert een smaakprofiel dat uniek is voor elk vat. Het eindresultaat is een extra zachte whisky die de rebel in ons allen eert.
DEGUSTATIEKAART
Hints van karamel en citrus bij de eerste slok. Maar blijf drinken en het verandert in een fluweelzachte eiken smaak met ongegeneerde kruiden.
Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
De HSE Vieux XO rum is een ware parel die de excellentie van de Habitation Saint-Etienne belichaamt. Deze rum, met de Appellation d'Origine Contrôlée (AOC) Martinique, is een zorgvuldig samengestelde mix van de oudste jaargangen, waarvan sommige teruggaan tot 1960. Deze langdurige rijping in eiken vaten geeft deze spirit een uitzonderlijke rijkdom en complexiteit. Met zijn prachtige amberkleurige tint en unieke aromatische profiel is de HSE XO rum een referentie voor liefhebbers van hoogwaardige gerijpte rum. Deze rum is veelvuldig bekroond: Zilveren Medaille op het Concours Général Agricole in Parijs en op het Concours Mondial de Bruxelles in 2007, gevolgd door een Gouden Medaille in 2018, wat getuigt van zijn ongeëvenaarde kwaliteit en aantrekkingskracht bij professionals en ke...
Monymusk Classic Gold 5 jaar is een melasserum, geproduceerd en gebotteld door National Rums of Jamaica Limited. Gerijpt gedurende 5 jaar in eikenhouten vaten.
De Tullibardine Sovereign is een Schotse single malt geproduceerd in de Hooglanden, bekend om zijn vakmanschap en de zuiverheid van zijn water. Gerijpt in first-fill bourbonvaten, onthult deze whisky een aromatische rijkdom die zoetheid en complexiteit combineert. Met zijn florale tonen, romige chocolade en subtiele hints van vanille zal hij liefhebbers van elegante en goed uitgebalanceerde whisky's bekoren. De verfijnde afdronk, gekenmerkt door smaken van peer, vanille en zachte specerijen, maakt het een onmisbare keuze voor zowel professionals als kenners.
De appels worden gemengd, geplet en geperst. Het appelsap wordt meteen uitgegist tot cider die wordt gedistilleerd. De dubbele distillatie vindt 6 maanden na de gisting plaats. De eerste distillatie geeft de "petite eau" van 30% van het volume en het is de tweede distillatie, die van de "petite eau" die de Calvados oplevert.
Afkomstig van een zorgvuldige selectie Caribische rum, wordt Gun’s Bell geblend in onze kelders in Chevanceaux volgens een traditionele ambachtelijke methode. Vervolgens rijpt het gedurende 4 tot 6 maanden in eikenhouten vaten (afhankelijk van het weer) om houtachtige tonen, vanille, droge noten, geroosterde amandelen en rokerige accenten te ontwikkelen. Gun’s Bell onthult krachtige en smaakvolle aroma’s en laat een ongeëvenaarde stroom van smaken vrijkomen, met zowel fruitige als rokerige tonen.
Xibal Gin is een drank gedistilleerd via een koperen distilleerkolf, in aanwezigheid van natuurlijke botanicals zoals jeneverbeswortels, pericón, venkel, koriander, en specerijen zoals piment, citroen, laurierblaadjes, kardemom en sinaasappel. Dit alles onder de strengste kwaliteitscontroles, die de hoogste zuiverheid garanderen.
Rebel Yell was de eerste Amerikaanse distilleerderij die in 1910 tarwe verving door rogge om een Bourbon te creëren met een zoetere smaak en tonen van vanille en toffee. Vandaag wordt Rebel Yell onder licentie gemaakt in Heaven Hill, een van de oudste distilleerderijen van Kentucky, nog steeds volgens het originele recept waarmee het in 2011 een dubbele gouden medaille won op de San Francisco World Spirits Competition.
Rebel Single Barrel wordt al sinds 1849 met de hand gemaakt volgens ons originele, aloude recept voor wei, en rijpt de volle tien jaar om een rijke en rebelse smaak te geven. Het Single Barrel proces creëert een smaakprofiel dat uniek is voor elk vat. Het eindresultaat is een extra zachte whisky die de rebel in ons allen eert.