Specifieke referenties
Amazonian Gin Company is een premium gedistilleerde gin gemaakt met extraneutrale suikerriet, gedistilleerd met jeneverbessen uit Macedonië en een zorgvuldige selectie van vers fruit en plantaardige ingrediënten uit het Amazonegebied, geoogst door boeren uit de Amazone.
Etsu is in Hokkaido uitgewerkt volgens een geheim Aziatisch recept met verschillende Aziatische plantaardige ingre-diënten (bessen, paprika’s, thee en verse citrus van de Japanse eilanden) inclusief gele ‘yuzu’ die de gin domineert.
Sortilège is een unieke mix van Canadese whisky en esdoornsiroop. Gemaakt uit de rijkdom en authenticiteit van het platteland van Quebec, biedt deze likeur de perfecte balans tussen de bedwelmende kracht van Canadese whisky en de karakteristieke smaak van esdoornsiroop, wat resulteert in een likeur van opmerkelijke verfijning.
Le Gin Poulpe Bleu belichaamt de mysterieuze en fascinerende geest van de legendarische octopus uit de Provençaalse kreken.
Deze ambachtelijke gin, vervaardigd met nauwgezette aandacht, is een ode aan de botanische schatten van de Middellandse Zee.
Laat u verleiden door de unieke samenstelling, waarbij elke slok een wandeling over de zonnige kusten oproept, doordrenkt met zeebries en bloemige geuren.
Dompel jezelf onder in het rijke en exotische universum van Mexican Rum High Esters - Los Convidados, een uitzonderlijke rum die voortkomt uit de samenwerking tussen Swell de Spirits en de Mexicaanse distilleerderij Satvrnal.
Deze rum, gemaakt van lokale Jalisco-melasse en verrijkt door de traditionele "muck pit" methode, belichaamt Mexicaans ambachtelijk vakmanschap.
Elke stap, van verlengde fermentatie in houten vaten tot dubbele distillatie in pot stills, is ontworpen om een sterke drank te creëren met intense en complexe smaken.
Na zes maanden rusten in glazen vaten, onthult deze rum zijn volledige aromatische diepte.
Mermaid Zest Gin is een aromatische en frisse infusie van Mermaid Gin met zomerse citrusvruchten en wilde, langs de kust verzamelde planten. Grapefruit en cascadehop worden gemengd met eilandbergamot, citroenzeste en rozemarijn, “de dauw van de zee”, daarna gedistilleerd en geïnfuseerd met de kenmerkende gin. Het resultaat is een pittige en frisse geest met een vleugje zeelucht. Mermaid Zest Gin won een Dubbele Gouden Medaille en de prijs Best in Class in de categorie gearomatiseerde gins op de San Francisco World Spirits Competition 2025 (SFWSC)