Datasheet
Specifieke referenties
De GlenAllachie 12 jaar is een niet-geturfde Speyside single malt, het embleem van de distilleerderij, dat GlenAllachie's onafhankelijke en nauwgezette aanpak perfect illustreert.
Deze whisky belichaamt de filosofie van het huis: uitzonderlijke vaten zijn essentieel om een whisky van superieure kwaliteit te creëren.
Met complexe maar evenwichtige smaken van zoete kruiden, geroosterde koffie, gebakken appels en cacaopoeder, zal deze rijke en gestructureerde whisky de meest veeleisende fijnproevers aanspreken.
Alle smaken van de Provence, de specerijen uit verre landen, de rondheid van vanille, de romigheid en zoetheid van drop, de accenten van munt en peper brengen karakter en complexiteit.
PROEFNOTITIES KLEUR: Gepolijst goudNEUS: Elegante, frisse citroenschil in lagen met romige vanille en knapperige groene appelsSMAAK: Gemalen specerijen en gedroogde sinaasappelschijfjes omhuld met intense zoetheid van stevige honingAFDRONK: Romig en leerachtig met tonen van zoete vanille
De ster van "bleutiful" aperitieven!
Een aperitief gemaakt door de maceratie van groene anijs, steranijs en zoethout, geïnspireerd door de blauwe luchten van de Provence en de Middellandse Zee.
De Provence is de enige plek ter wereld waar het aperitief de zee, gastronomie en levenskunst combineert met sport, dankzij pétanque.
Het aperitief wordt zo een uniek moment dat vrienden en familie samenbrengt, waar meerdere generaties elkaar ontmoeten om gezellige momenten te delen, verrijkt door de charme waaraan Marcel Pagnol ons heeft laten wennen.
De Quinta Do Tedo Ruby 5 Y is een uitzonderlijke Port, afkomstig van de emblematische druivensoorten Touriga Nacional, Touriga Franca en Tinta Roriz, geteeld op de jonge wijngaarden van het landgoed.
Deze Port zal liefhebbers van sterke dranken bekoren met zijn fruitige karakter en aromatische complexiteit, het resultaat van traditionele knowhow en een zorgvuldige vinificatie.