De ster van "bleutiful" aperitieven!
Een aperitief gemaakt door de maceratie van groene anijs, steranijs en zoethout, geïnspireerd door de blauwe luchten van de Provence en de Middellandse Zee.
De Provence is de enige plek ter wereld waar het aperitief de zee, gastronomie en levenskunst combineert met sport, dankzij pétanque.
Het aperitief wordt zo een uniek moment dat vrienden en familie samenbrengt, waar meerdere generaties elkaar ontmoeten om gezellige momenten te delen, verrijkt door de charme waaraan Marcel Pagnol ons heeft laten wennen.
Datasheet
Specifieke referenties
Vijftien jaar rijping in Amerikaans eiken en Spaans eiken vaten hebben deze gedurfde whisky in staat gesteld de rijke, natuurlijke elementen van Speyside te omarmen.
Na 10 jaar in contact met het eikenhout begint de Armagnac de aroma's van de rijping op te nemen.
De 9e editie van Penderyn's Icons of Wales-serie heet The Headliner. De enige Welshe premier, David Lloyd George (1863-1945), was een sociale hervormer die per ongeluk de premium whisky-industrie oprichtte. Hij werd een symbool van de nationale ontwaking van Wales en haalde meer krantenkoppen dan enige andere staatsman van de 20e eeuw. Deze fles van 70cl heeft een ABV van 46% en is gerijpt in Jamaicaanse rum- en ruby port-vaten.
De appels worden gemengd, geplet en geperst. Het appelsap fermenteert volledig om de cider te distilleren. De dubbele distillatie vindt plaats zes maanden na het gistingsproces van de cider. De eerste distillatie van de cider geeft de petite eau van 30% vol. en het is de tweede distillatie, van de petite eau, die de Calvados oplevert.
Een volle whisky, gerijpt op Oloroso-vaten, wat hem een warme en zoete sherrysmaak geeft.
Pancalieri munt, handgeplukte Italiaanse jeneverbes, een vleugje citroen en andere botanische stoffen uit de Piemonte regio helpen je dag te vertragen.