Abelha Organic Cachaça Gold 3 Y is een uitzonderlijke Braziliaanse ambachtelijke cachaça, die traditie en innovatie combineert.
Gedurende drie jaar gerijpt in 250-liter Garapeira vaten, betovert deze cachaça met zijn aromatische complexiteit en natuurlijke zoetheid.
Gemaakt van biologische suikerriet die binnen 24 uur wordt gesneden en geperst, bevat het geen toegevoegde suiker of additieven, wat ongeëvenaarde zuiverheid en authenticiteit garandeert.
PROEFNOTITIES :
NEUS: De neus is zacht en diep, met tonen van honing, natte tabak, komijn en curry. Hints van tropisch fruit, saffraan, pruim en dragon verrijken dit aromatische palet.
SMAAK : In de mond onthult deze cachaça zich als licht en zijdezacht. Honing omhult specerijen en verse kruiden, vergezeld van een steeds aanwezige bloemige zoetheid. De aroma's van steenvruchten en peperige tonen voegen een rijke en complexe dimensie toe.
AFDRONK : De afdronk is lang en licht bitter, gemarkeerd door geroosterde specerijen en tonen van mirabelle pruim. Een aromatische persistentie die een aangename en verfijnde herinnering achterlaat.
Datasheet
Specifieke referenties
Grappa gemaakt van een enkele druivensoort: Grappa met een intens aroma dat sterk de zintuigen aanspreekt en een zeer harmonieuze smaakervaring biedt. Het wordt verkregen door de bain-marie distillatie van Gewürztraminer-druivendraf in een discontinu alembiek, waarna het minstens 36 maanden wordt gerijpt in kleine eikenhouten vaten van 1.000 liter. Gedurende deze periode houdt de meester-distilleerder de ontwikkeling van het mengsel nauwlettend in de gaten, waarbij hij de geuren en aroma's controleert om een optimale balans te bereiken.
PROEFNOTITIES :
Bloemenboeket aroma
Zoet met hints van karamel
Licht mondgevoel
Zachte en aangename afdronk
Dit is een bittere aperitieflikeur die is gecreëerd op basis van het recept voor de "Italian Bitter of Turin" uit de jaren 1860. Oorspronkelijk geproduceerd in Turijn, Italië, onder de naam Torino Gran Classico, werd het recept in 1925 gekocht door de kleine Zwitserse distilleerderij E. Luginbühl, en sindsdien wordt er een versie geproduceerd, voornamelijk voor lokale consumptie. Gran Classico werd ontwikkeld door terug te keren naar het oorspronkelijke recept; het wordt gemaakt door maceratie van 25 aromatische kruiden en wortels, waaronder alsem, gentiaan, bittere sinaasappelschil, rabarber en hysop. De maceratie creëert ook een natuurlijk aantrekkelijke gouden amberkleur, en er worden geen extra kleurstoffen toegevoegd.
Black cane maakt deel uit van het DNA van Bologna, een ras dat door distilleerders wordt vergeten.
De cuvée Old Black Cane is 3 tot 6 jaar gerijpt.
Wordt droog gedronken, met of zonder ijs.