Alle smaken van de Provence, de specerijen uit verre landen, de rondheid van vanille, de romigheid en zoetheid van drop, de accenten van munt en peper brengen karakter en complexiteit.
Datasheet
Specifieke referenties
Gecreëerd in het hart van Japan door de Kurayoshi-distilleerderij, is The San-In een blended whisky die de elegantie en subtiliteit belichaamt die typisch is voor Japanse sterke dranken. Gerijpt in ex-bourbonvaten gedurende 3 jaar, betovert het met zijn balans tussen frisheid en fruitige zoetheid. Deze whisky is een uitnodiging voor een smaakreis waarbij vanille- en ahornsiroopsmaken harmonieus samenkomen. Zijn beheerst complexiteit maakt het een ideale keuze om puur of in een cocktail van te genieten.
Sortilège is een unieke mix van Canadese whisky en esdoornsiroop. Gemaakt uit de rijkdom en authenticiteit van het platteland van Quebec, biedt deze likeur de perfecte balans tussen de bedwelmende kracht van Canadese whisky en de karakteristieke smaak van esdoornsiroop, wat resulteert in een likeur van opmerkelijke verfijning.
Afkomstig van een zorgvuldige selectie Caribische rum, wordt Gun’s Bell geblend in onze kelders in Chevanceaux volgens een traditionele ambachtelijke methode. Vervolgens rijpt het gedurende 4 tot 6 maanden in eikenhouten vaten (afhankelijk van het weer) om houtachtige tonen, vanille, droge noten, geroosterde amandelen en rokerige accenten te ontwikkelen. Gun’s Bell onthult krachtige en smaakvolle aroma’s en laat een ongeëvenaarde stroom van smaken vrijkomen, met zowel fruitige als rokerige tonen.
Abelha Organic Cachaça Gold 3 Y is een uitzonderlijke Braziliaanse ambachtelijke cachaça, die traditie en innovatie combineert.
Gedurende drie jaar gerijpt in 250-liter Garapeira vaten, betovert deze cachaça met zijn aromatische complexiteit en natuurlijke zoetheid.
Gemaakt van biologische suikerriet die binnen 24 uur wordt gesneden en geperst, bevat het geen toegevoegde suiker of additieven, wat ongeëvenaarde zuiverheid en authenticiteit garandeert.
Siete Leguas Blanco is een krachtige tequila, 100% agave, met zilverachtige toetsen en een intense textuur die de pure aard van de agave benadrukt via een onderscheidend boeket van aroma’s en smaken.