Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Xila Extra Spicy is een Mexicaanse likeur die op ambachtelijke wijze wordt geproduceerd, bereid op basis van jonge mezcal espadin en geïnfuseerd met een mengeling van 7 Mexicaanse pepers, ataulfo-mango, tamarinde en sinaasappelschil, gezoet met piloncillo. Het profiel kenmerkt zich door een beheerste fruitige aanzet, een kruidig en medicinaal hart, en een duidelijk pittige en aanhoudende afdronk. Met 20% alcohol behoudt Xila Extra Spicy een gestructureerd en gedefinieerd profiel, ontworpen voor cocktails, in het bijzonder in bereidingen waar de pittigheid de hoofdrol speelt. Ideaal voor cocktails zoals spicy margarita's, variaties op de Paloma of eigentijdse interpretaties van klassieke cocktails met karakter. Xila wordt gemaakt door Flor de Luna, de eerste ambachtelijke en exper...
Ontdek Mintis Gin Amarena, een ambachtelijke Italiaanse gin uit Piëmont, die uw proefmomenten verrijkt met een ongeëvenaarde aromatische frisheid.
Gemaakt met Amarena-kersen uit Pecetto, onderscheidt deze unieke gin zich door zijn fruitige en gekonfijte kersensmaken, gecombineerd met Pancalieri-munt en subtiele tonen van jeneverbes.
Perfect in balans, zal het de liefhebbers van sterke dranken bekoren die op zoek zijn naar een verfijnde en gedenkwaardige smaakervaring.
De Tomatin 18 Year Old is een malt van wereldklasse.
Gerijpt in traditionele eiken vaten en eerste vulling Oloroso Sherry butts, ontwikkelen de honing en zachte eiken smaken zich tot een hint van donkere chocolade met een citrusbite voor een aanhoudende zoete en licht droge afdronk.
Sortilège Crème d’érable combineert Canadese whisky met heerlijke Quebecse ahornsiroop, alles verfijnd met een vleugje room, voor een aangename zoetheid en een voortreffelijke smaakcombinatie.
DE BOTRAN RESERVA 15 JAAR is een uitzonderlijke Guatemalteekse rum, zorgvuldig gerijpt om een onvergetelijke proefervaring te bieden.
Gemaakt van rum van 5 tot 14 jaar oud volgens de solera-methode, rijpt deze rum in vier verschillende soorten vaten: gebrand en ongebakken Amerikaans eikenhout, sherryvaten en portvaten.
Het resultaat is een droge en complexe rum, gekenmerkt door een aromatische rijkdom die liefhebbers van verfijnde sterke dranken zal aanspreken.
Gepresenteerd in een elegante kist is de Botran Reserva 15 Jaar een uitnodiging om de geneugten te ontdekken en te variëren voor Diplomatico-liefhebbers die op zoek zijn naar nieuwe sensaties.