Eiko betekent "glorie" in het Japans. Eiko wordt geproduceerd op het eiland Hokkaido en is een vodka die wordt verkregen door de distillatie van suikerrietmelasse. Tijdens het hele productieproces profiteert ze van de uitzonderlijke kwaliteit van het water uit Hokkaido. Met Eiko krijgt u de volledige Japanse expertise op het gebied van filtratie door zand en houtskool aangeboden.
PROEFNOTITIES :
KLEUR: Helder, transparant.
NEUS: Zacht met verfrissende aroma’s.
SMAAK: Evenwichtig met tonen van zoethout.
AFDRONK: Frisheid en lengte.
Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
De Longueteau 125 jaar cuvée vóór vatrijping bestaat uit 50° agrarische witte rum, een blend van 65% rode suikerriet en 35% blauwe suikerriet, met 8 maanden rust in roestvrijstalen tanks. Dit distillaat wordt vervolgens overgebracht naar 300-liter cognacvaten. Deze vaten werden gevuld in drie verschillende jaren: 2008, 2009 en tenslotte 2010.
De HSE Vieux XO rum is een ware parel die de excellentie van de Habitation Saint-Etienne belichaamt. Deze rum, met de Appellation d'Origine Contrôlée (AOC) Martinique, is een zorgvuldig samengestelde mix van de oudste jaargangen, waarvan sommige teruggaan tot 1960. Deze langdurige rijping in eiken vaten geeft deze spirit een uitzonderlijke rijkdom en complexiteit. Met zijn prachtige amberkleurige tint en unieke aromatische profiel is de HSE XO rum een referentie voor liefhebbers van hoogwaardige gerijpte rum. Deze rum is veelvuldig bekroond: Zilveren Medaille op het Concours Général Agricole in Parijs en op het Concours Mondial de Bruxelles in 2007, gevolgd door een Gouden Medaille in 2018, wat getuigt van zijn ongeëvenaarde kwaliteit en aantrekkingskracht bij professionals en ke...
Gebotteld op natuurlijke sterkte, heeft deze rum een onweerstaanbare charme. Als een schilder, met kleine toetsen, onthult hij één voor één alle schatten die hij herbergt.
Pusser's Navy Rum is het iconische merk van rum die dagelijks werd geschonken op de oorlogsschepen van de Britse Koninklijke Marine en rijpte op het ritme van zijn reizen door de tropen.
15 JAAR GERIJPT: Dit is onze meest gebalanceerde en zachte single malt. Het balanceert twee verschillende kanten van het smaakpalet en verenigt ze perfect, terwijl het onze kustomgeving en de onwrikbare invloed ervan weerspiegelt. Aan de ene kant is het een intense single malt, maar tegelijkertijd is het echt in balans. Specerijen en zoetheid komen samen in deze natuurlijk rijke, amberkleurige whisky om de rijkdom van smaken te vieren, terwijl lichtere, verfrissendere kusttonen een andere kant van deze single malt laten zien.
El Dorado 15Y Special Reserve staat al lang bekend als de beste rum van de Caraïben en heeft de afgelopen tien jaar voortdurend belangrijke prijzen gewonnen. Het is een fijne, cognac-achtige rum met het meest intrigerende en complexe karakter in zijn klasse. Perfect om lang van te nippen, puur of on the rocks. Een klassieker!
Eiko betekent "glorie" in het Japans. Eiko wordt geproduceerd op het eiland Hokkaido en is een vodka die wordt verkregen door de distillatie van suikerrietmelasse. Tijdens het hele productieproces profiteert ze van de uitzonderlijke kwaliteit van het water uit Hokkaido. Met Eiko krijgt u de volledige Japanse expertise op het gebied van filtratie door zand en houtskool aangeboden.