Ontdek de Yamazakura Blended, een echte parel van de Sasanokawa Shuzo-distilleerderij.
Deze Japanse whisky belichaamt perfect de kunst van het blenden met een verfijning en complexiteit die de meest veeleisende kenners zullen bekoren.
De naam "Yamazakura," die "Yama" (berg) en "Sakura" (kersenbloesem) combineert, roept al de vergankelijke en majestueuze schoonheid van Japanse landschappen op.
Gerijpt in bourbonvaten, valt deze blend van vier malt- en graanwhisky's op door zijn perfecte balans en betoverende aroma's.
Datasheet
Specifieke referenties
Kentucky Straight Bourbon Whiskey is gerijpt in eiken vaten en is delicaat uitgebalanceerd met karamel en honing tonen. Ervaar deze ouderwetse bourbon met een vleugje zoet.
Voor deze aantrekkelijke presentatie wordt de karaf in het voorjaar aan de takken van de appelboom gehangen zodra de eerste appeltjes verschijnen. De appel groeit dan in de karaf. Wanneer de vrucht rijp is, wordt de karaf van de boom gehaald met de appel erin gevangen.
De appels worden gemengd, geplet en geperst. Het appelsap fermenteert volledig om de cider te distilleren. De dubbele distillatie vindt plaats zes maanden na het gistingsproces van de cider. De eerste distillatie van de cider geeft de petite eau van 30% vol. en het is de tweede distillatie, van de petite eau, die de Calvados oplevert.
Promotie ook geldig op (mix mogelijk)