Datasheet
Specifieke referenties
Ontdek de Mintis Amarena Cherry Gin in een elegante geschenkdoos, vergezeld van een glas, ideaal voor ginliefhebbers en degenen die van unieke fruitige smaken houden.
Gemaakt door de familie distilleerderij Torino Distillati in Moncalieri, onderscheidt deze uitzonderlijke gin zich door zijn rijke aroma's en tonen van Amarena-kersen, een Italiaanse specialiteit die hem een onnavolgbare fruitige en gastronomische karakter geeft.
Xila Extra Spicy is een Mexicaanse likeur die op ambachtelijke wijze wordt geproduceerd, bereid op basis van jonge mezcal espadin en geïnfuseerd met een mengeling van 7 Mexicaanse pepers, ataulfo-mango, tamarinde en sinaasappelschil, gezoet met piloncillo. Het profiel kenmerkt zich door een beheerste fruitige aanzet, een kruidig en medicinaal hart, en een duidelijk pittige en aanhoudende afdronk. Met 20% alcohol behoudt Xila Extra Spicy een gestructureerd en gedefinieerd profiel, ontworpen voor cocktails, in het bijzonder in bereidingen waar de pittigheid de hoofdrol speelt. Ideaal voor cocktails zoals spicy margarita's, variaties op de Paloma of eigentijdse interpretaties van klassieke cocktails met karakter. Xila wordt gemaakt door Flor de Luna, de eerste ambachtelijke en exper...
Etsu Pacific Ocean Water Gin wordt gedistilleerd in de Asahikawa-distilleerderij op Hokkaido, het op één na grootste van de vier hoofdeilanden van de archipel, maar het op één na dunst bevolkte. Bronwater uit de bergen en zeewater uit de Stille Oceaan worden toegevoegd aan zorgvuldig geselecteerde planten zoals jeneverbes, bittere sinaasappelschil, zoethoutwortel, engelwortel en koriander om deze unieke gin te produceren, die de Japanse kust in een fles weet te vangen.
De Tomatin 2006 17 jaar Sherry – The Pedro Ximénez Edition is een ware viering van het huwelijk tussen een Schotse single malt van hoge kwaliteit en de betoverende invloed van Pedro Ximénez sherryvaten.
Gerijpt gedurende 17 jaar, waarvan de laatste 8 jaar in Palo Cortado sherryvaten, biedt deze whisky een rijke en diepe zintuiglijke ervaring.
Gecreëerd als onderdeel van de Sherry-collectie van Tomatin, vangt deze editie de zoete en fruitige essentie van de beste Spaanse sherry's.
Geef een uitzonderlijk cadeau: Fassbind Vieil Abricot, een premium fruitbrandewijn gepresenteerd in een elegante doos. Deze set bevat een fles van 70 cl Fassbind Vieille Barrique Vieil Abricot en twee glazen. Zorgvuldig vervaardigd in Zwitserland, onderscheidt deze brandewijn zich door zijn subtiele aroma's en 14 maanden rijping in eikenhouten vaten, wat het een unieke complexiteit geeft. Een nobel en verfijnd cadeau-idee, perfect voor speciale gelegenheden of voor liefhebbers van uitzonderlijke brandewijnen.
Mintis Clementine Gin valt op door zijn elegantie, zowel door zijn aromatisch karakter als door zijn verfijnde presentatie in een geschenkverpakking met glas.
Gemaakt in de beroemde familiedistilleerderij Torino Distillati in Moncalieri, vangt deze gin de essentie van de Middellandse Zee met een unieke combinatie van sappige clementines, citruszesten en de verkwikkende frisheid van munt.
Een uitstekende keuze voor ginliefhebbers die op zoek zijn naar nieuwe fruitige smaken en een verfrissende proeverij.