Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
El Dorado 12 is een blend van speciaal geselecteerde, gerijpte rums. De jongste rum in de blend is minstens 12 jaar oud, het is een combinatie van de Enmore and Diamond Coffey stills and de Port Mourant double wooden pot still, ze werden in een perfecte balans samengebracht en rijpten in ex-bourbon eiken vaten.
De ster van "bleutiful" aperitieven!
Een aperitief gemaakt door de maceratie van groene anijs, steranijs en zoethout, geïnspireerd door de blauwe luchten van de Provence en de Middellandse Zee.
De Provence is de enige plek ter wereld waar het aperitief de zee, gastronomie en levenskunst combineert met sport, dankzij pétanque.
Het aperitief wordt zo een uniek moment dat vrienden en familie samenbrengt, waar meerdere generaties elkaar ontmoeten om gezellige momenten te delen, verrijkt door de charme waaraan Marcel Pagnol ons heeft laten wennen.
De HSE Parcellaire N°1 Canne d'Or is een ware ode aan de rijkdom van de Martinikaanse suikerriet.
Gemaakt in 2016, is deze agricole rum het resultaat van een rigoureuze selectie, vervaardigd uit riet van één enkele percelen.
De gebruikte rietsoort, R570, beter bekend als Canne d'Or, staat bekend om zijn robuustheid en unieke aromatische eigenschappen.
Deze agricole rum, gerijpt gedurende 12 maanden in Amerikaanse eiken vaten na distillatie, biedt een complex palet van smaken en aroma's.
Habitation Saint-Etienne, een echte instelling van de agricole rum, neemt ons hier mee op een unieke zintuiglijke reis door deze eerste parcellaire rum, waarbij uitzonderlijk vakmanschap wordt onthuld.
De Absint La Fée Parisienne is de meest authentieke expressie van klassieke groene absint.
Gemaakt van 100% natuurlijke ingrediënten, wordt deze absint gedistilleerd volgens een traditioneel 19e-eeuws recept.
Het resultaat is een superieure absint van opmerkelijke kwaliteit, zowel krachtig als evenwichtig, die oude technieken respecteert om de essentie van grote creatieve geesten zoals Van Gogh, Rimbaud en Toulouse-Lautrec vast te leggen.
La Fée Parisienne is de eerste traditionele absint die in Frankrijk werd gedistilleerd sinds het verbod in 1915 werd opgeheven.
El Dorado 15Y Special Reserve staat al lang bekend als de beste rum van de Caraïben en heeft de afgelopen tien jaar voortdurend belangrijke prijzen gewonnen. Het is een fijne, cognac-achtige rum met het meest intrigerende en complexe karakter in zijn klasse. Perfect om lang van te nippen, puur of on the rocks. Een klassieker!
Trois Citrus is de herinterpretatie van de traditionele sinaasappellikeur door Merlet: triple sec. Hiervoor werkte de familie Merlet samen met een van 's werelds beste bartenders, Tony Conigliaro, om een perfect product te creëren voor gebruik in cocktails. Trois Citrus combineert drie soorten citrusvruchten: bittere sinaasappel, bloedsinaasappel en citroen.
Etsu Pacific Ocean Water Gin wordt gedistilleerd in de Asahikawa-distilleerderij op Hokkaido, het op één na grootste van de vier hoofdeilanden van de archipel, maar het op één na dunst bevolkte. Bronwater uit de bergen en zeewater uit de Stille Oceaan worden toegevoegd aan zorgvuldig geselecteerde planten zoals jeneverbes, bittere sinaasappelschil, zoethoutwortel, engelwortel en koriander om deze unieke gin te produceren, die de Japanse kust in een fles weet te vangen.