

De Campbeltown Blended Malt 2014 Cooper's Choice Banyuls Finish is een unieke en mysterieuze whisky die een ongeëvenaarde zintuiglijke avontuur belooft.
Deze blended malt, vervaardigd uit single malts van distilleerderijen in de regio Campbeltown, werd gedistilleerd in april 2014 en gebotteld in februari 2022, wat een rijping van zeven jaar biedt.
Na een aanvankelijke rijping in Amerikaanse eiken vaten, werd deze whisky afgewerkt in Banyuls vaten, wat een extra dimensie toevoegt aan zijn al complexe aromatische profiel.
Met een alcoholgehalte van 54,5% onthult deze spirit zijn volledige rijkdom en karakter, waardoor elke proeverij een uitzonderlijk moment wordt.
PROEFNOTITIES
NEUS Fruitsalade met vanille en karamel
SMAAK Honing en bruin brood met zomervruchten, een vleugje zout op de achtergrond, heerlijk en mondvullend met meer karamel en vanille
AFDRONK Goede lengte met een heerlijke late zoetheid
Datasheet
Specifieke referenties
Panda is een bekroonde premium gin gedistilleerd en gebotteld in België. Het is volledig biologisch en is de eerste gin ter wereld die lychees bevat. De delicate lycheesmaak wordt aangevuld met andere ingrediënten, waaronder kersen, sinaasappelschil, basilicum, rozemarijn, Chinese steranijs, jeneverbessen en zuiver water uit de Hoge Venen. De harmonie tussen deze ingrediënten geeft Panda gin een subtiele maar krachtige noot met delicate, verfijnde accenten.
zonder toegevoegde suiker.
Doos met fles van 70 cl + 1 transparant glas
De Pineau des Charentes is het resultaat van het mengen van Cognac-eau-de-vie met vers druivensap. Dit proces is een eeuwenoude traditie in de regio, en deze knowhow maakt het mogelijk een uniek en kwalitatief hoogwaardig product te creëren dat de smaak van de Charentais-zon belooft. Om van Leyrat Pineau des Charentes Pierres Blanches te genieten, serveert u het gekoeld als een weelderig aperitief of als begeleiding bij desserts.
Dit is zeker de beste leeftijd voor Armagnac liefhebbers die vurigheid en rijpheid waarderen.
De indrukwekkende collectie Black Bull blended Scotch whisky van Duncan Taylor biedt een robuuste en volle toevoeging, gekenmerkt door een heerlijk samenspel van droge, aardse rook die harmonieus samengaat met sappig boomgaardfruit en lagen gekarameliseerde zoetheid.
A blend of some of the finest Islay and Speyside peated malts combined with richer, older GlenAllachie, the Lum Reek 21 years old, voted Worlds Best Blended Malt 2020, was aged in Oloroso, Virgin Oak and Red Wine casks. Non chill filtered, natural colour and bottled at 48% ABV, Billy Walker has recreated the peated whiskies of 100 years ago for the modern-day palate.
Met uitsluitend 12 jaar oude malt- en graanwhisky's van de hoogste kwaliteit, afkomstig uit geselecteerde distilleerderijen in Schotland en gerijpt in de beste sherry- en bourbonvaten, wordt Black Bull 12 gemengd volgens een formule van 50% malt en 50% graan, en gebotteld op 50% alcohol (100 US proof), voor een volledige smaakervaring die al uw zintuigen zal aanspreken. Deze robuuste maar veelzijdige blend kan puur, met water of als ingrediënt in cocktails worden geserveerd.