Al meer dan een kwart eeuw heeft deze zeldzame Single Malt zich ontwikkeld en verzacht, en is hij geconcentreerd, vol van smaak en verleidelijk geworden, boordevol met de donkere intensiteit van chocoladepraliné en specerijen.
PROEFNOTITIES :
NEUS: Verleidelijke overrijpe abrikozen en donkere drop komen naar voren tegen een achtergrond van gepolijst eikenhout en een vleugje zadelsmeer.
SMAAK : Vol van body met olieachtige citrus, chocoladepraliné en een subtiele toets van verse tabaksbladeren.
AFDRONK : Verwarmend met zachte chocolade en bloedappelsienen.
Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Monymusk Classic Gold 5 jaar is een melasserum, geproduceerd en gebotteld door National Rums of Jamaica Limited. Gerijpt gedurende 5 jaar in eikenhouten vaten.
Xibal Gin is een drank gedistilleerd via een koperen distilleerkolf, in aanwezigheid van natuurlijke botanicals zoals jeneverbeswortels, pericón, venkel, koriander, en specerijen zoals piment, citroen, laurierblaadjes, kardemom en sinaasappel. Dit alles onder de strengste kwaliteitscontroles, die de hoogste zuiverheid garanderen.
De HSE Vieux XO rum is een ware parel die de excellentie van de Habitation Saint-Etienne belichaamt. Deze rum, met de Appellation d'Origine Contrôlée (AOC) Martinique, is een zorgvuldig samengestelde mix van de oudste jaargangen, waarvan sommige teruggaan tot 1960. Deze langdurige rijping in eiken vaten geeft deze spirit een uitzonderlijke rijkdom en complexiteit. Met zijn prachtige amberkleurige tint en unieke aromatische profiel is de HSE XO rum een referentie voor liefhebbers van hoogwaardige gerijpte rum. Deze rum is veelvuldig bekroond: Zilveren Medaille op het Concours Général Agricole in Parijs en op het Concours Mondial de Bruxelles in 2007, gevolgd door een Gouden Medaille in 2018, wat getuigt van zijn ongeëvenaarde kwaliteit en aantrekkingskracht bij professionals en ke...
De HSE Extra Vieux Marquis de Terme 2007 is een van de mooiste uitdrukkingen van de Martinikaanse expertise in het maken van agricole rum.
Na meer dan 11 jaar gerijpt te hebben in eikenhouten vaten, onderging deze uitzonderlijke vintage een zeldzame en verfijnde afwerking van 10 maanden in Franse eikenhouten vaten die eerder de grote wijnen van Château Marquis de Terme, een beroemd domein uit Margaux, hadden bevat.
Dit unieke proces verleent de rum opmerkelijk complexe aroma's, gecombineerd met een zeldzame diepte die de meest veeleisende kenners zal bekoren.
Deze rebelse small batch straight rye biedt een zachte kruidige rogge smaak met genoeg ruggengraat om klassieke cocktails aan te kunnen.
Al meer dan een kwart eeuw heeft deze zeldzame Single Malt zich ontwikkeld en verzacht, en is hij geconcentreerd, vol van smaak en verleidelijk geworden, boordevol met de donkere intensiteit van chocoladepraliné en specerijen.