Al meer dan een kwart eeuw heeft deze zeldzame Single Malt zich ontwikkeld en verzacht, en is hij geconcentreerd, vol van smaak en verleidelijk geworden, boordevol met de donkere intensiteit van chocoladepraliné en specerijen.
PROEFNOTITIES :
NEUS: Verleidelijke overrijpe abrikozen en donkere drop komen naar voren tegen een achtergrond van gepolijst eikenhout en een vleugje zadelsmeer.
SMAAK : Vol van body met olieachtige citrus, chocoladepraliné en een subtiele toets van verse tabaksbladeren.
AFDRONK : Verwarmend met zachte chocolade en bloedappelsienen.
Datasheet
Specifieke referenties
Rebel Single Barrel wordt al sinds 1849 met de hand gemaakt volgens ons originele, aloude recept voor wei, en rijpt de volle tien jaar om een rijke en rebelse smaak te geven. Het Single Barrel proces creëert een smaakprofiel dat uniek is voor elk vat. Het eindresultaat is een extra zachte whisky die de rebel in ons allen eert.
Ontdek de Quinta Do Tedo Tawny 10 Y, een uitzonderlijke Porto uit het prestigieuze Douro-landgoed.
Deze Tawny is gemaakt van zorgvuldig geselecteerde druiven, uitsluitend afkomstig uit drie verschillende oogsten, en gemiddeld tien jaar gerijpt in Franse eiken vaten.
Dit rijpingsproces brengt ongeëvenaarde complexiteit en rijkdom, en biedt een gedenkwaardige proefervaring voor liefhebbers van versterkte wijnen.
De Quinta Do Tedo Colheita 2005 is een uitzonderlijke port die de essentie van het Douro-terroir en de eeuwenoude expertise van de Portugese wijnbereiding vastlegt.
De oogst van 2005, afkomstig uit een droog jaar met een oogst rijk aan expressie, biedt een unieke en verfijnde ervaring.
Het complexe aromatische profiel en de harmonieuze structuur maken het een essentiële keuze voor kenners en professionals in de wereld van portwijnen.
ABK6 is een Single Estate Cognac, geproduceerd op een kalkstenen heuvel op 154 m hoogte. 100% van de Ugni-blanc druiven werd gebruikt. Er vond een dubbele distillatie plaats in kleine Charentais-distilleerketels. De ABK6 Pure Single heeft gerijpt in nieuwe en oude Franse eikenhouten vaten van 350 liter uit de Limousin.
Tomatin 12 Jaar Oud is een uitzonderlijke single malt, die de perfecte harmonie belichaamt tussen zachtheid en complexiteit.
Gerijpt in traditionele Schotse whiskyvaten, ex-Bourbon, en afgerond in Oloroso Sherry vaten, biedt deze Highland whisky een rijke en zijdezachte proefervaring.
Afkomstig uit het kristalheldere water van Alt-na-Frith, toont deze delicate en uitgebalanceerde malt het ambachtelijke vakmanschap van de Tomatin distilleerderij, opgericht in 1897.
Ontdek de durf en zachtheid van Rebel Yell Straight Bourbon, een iconische whisky die sinds 1849 drankliefhebbers weet te verleiden.
Op ambachtelijke wijze gemaakt volgens een innovatief recept van tarwe, maïs en gemoute gerst, onderscheidt deze bourbon zich door zijn unieke karakter en rijke, complexe smaakprofiel.
Dubbel bekroond op de San Francisco World Spirits Competition, belichaamt hij excellentie en originaliteit.
Of u nu puur, met ijs of in een cocktail geniet, Rebel Yell Straight Bourbon belooft een onvergetelijke smaakervaring.