Brockmans Orange Kiss is een symfonie van rijpe Valenciaanse sinaasappel en pittige citrusnoten, prachtig in balans met traditionele ginbotanicals en verrijkt met levendige smaken van triple sec. De warme, rijke en levendige smaken nemen je mee naar een sensationeel zonsondergangsmoment.
PROEFNOTITIES
KLEUR : Helder
AROMA : Levendige Valenciaanse sinaasappel met een achtergrond van jeneverbes
SMAAK : Zoete citrus, lange afdronk, heerlijk complex.
Datasheet
Specifieke referenties
Finlaggan Old Reserve is een geturfde single malt whisky afkomstig van een niet nader genoemde Islay-distilleerderij. Gebotteld door Vintage Malt, is het een whisky met zilte en rokerige tonen.
Myth is een single malt whisky die gerijpt is in een verscheidenheid aan zorgvuldig geselecteerde voormalige rodewijn- en bourbonvaten, gebotteld op 40% vol.
Coloma Coffee Smoked 8 jaar oud is een ware ode aan de Colombiaanse tradities van koffie en rum. Geproduceerd op Hacienda Coloma, combineert deze unieke cuvée de erfenis van geroosterde koffie met de elegantie van een zorgvuldig gerijpte oude rum. Na een rijping van 8 jaar in eikenhouten vaten ondergaat deze rum een dubbele finish: eerst in vaten die eerder een koffielikeur bevatten, daarna in vaten doordrenkt met de diepe aroma's van geroosterde koffie. Deze bijzondere rijping geeft Coloma Coffee Smoked een betoverende complexiteit, waarin vanillezoetheid, gekaramelliseerde weelde en intense rokerige mokanoten samenkomen. Een uitzonderlijke ontmoeting tussen twee legendarische werelden.