Uitstekende cocktails, een eerbetoon aan de grote klassiekers, perfect uitgebalanceerd en klaar om gedronken te worden met een paar mooie ijsblokjes.
Het geheim van zijn frisheid ligt in het hart van de Franse gin, in venkel, karwij, dille en engelwortelzaad. In een discreet bittere sinaasappel die smelt in de droge vermout.
DEGUSTATIEKAART
NEUS: Bittere sinaasappelschil, gentiaan, karwij, engelwortel, venkel, vergezeld van subtiele tonen van dille en munt.
SMAAK: Prachtig evenwichtige en zeer verfrissende aroma's. Een perfect evenwicht tussen zomerse zoetheid en bitterheid.
FINISH: Licht bittere sinaasappel.
Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Niet koud gefilterd, met natuurlijke kleur. Gebrouwen, gefermenteerd, gedistilleerd, gerijpt en gebotteld op locatie:
• Biologische gemoute gerst.
• Gebrouwen met bronwater uit de Vercors.
• Gedistilleerd bij 50°C in een lagedrukketel die ontworpen is door de distilleerder zelf.
• 3 jaar gerijpt in eiken vaten in de zachte atmosfeer van een oude zijderupskwekerij in de Vercors.
Generous Gin ‘Purple’ is een ware innovatie in de ginwereld! Meer dan enkel de kleur, Generous Gin ‘Purple’ is de eerste gin die anthocyanen van druiven en polyfenolen bevat. Polyfenolen zijn de moleculen die zorgen voor de tannines in wijn, anthocyanen brengen textuur en kleur in rode wijn. Anthocyanen zijn ook bekend als antioxidanten.Deze fijne blend van Generous Gin geeft een zachte ‘Dry’ textuur, gecombineerd met de frisheid van roze grapefruit-smaak.
De HSE VSOP Port Cask Finish is een uitzonderlijke agricole rum geproduceerd bij Habitation Saint-Étienne, op Martinique, in overeenstemming met de tradities van de AOC Martinique.
Deze zeer oude rum valt op door zijn zorgvuldige rijping en unieke afwerking, wat hem tot een ware parel maakt voor liefhebbers van karaktervolle spirits.
Na een eerste rijping van meer dan 3 jaar in Amerikaanse eikenhouten vaten die voorheen bourbon bevatten, ondergaat hij een 8 maanden durende afwerking in 225-liter Tawny portvaten.
Deze dubbele rijping verrijkt de rum met complexe fruitige en houtachtige tonen, perfect in balans gebracht door de typische zachtheid en rondheid van Port.
De 9e editie van Penderyn's Icons of Wales-serie heet The Headliner. De enige Welshe premier, David Lloyd George (1863-1945), was een sociale hervormer die per ongeluk de premium whisky-industrie oprichtte. Hij werd een symbool van de nationale ontwaking van Wales en haalde meer krantenkoppen dan enige andere staatsman van de 20e eeuw. Deze fles van 70cl heeft een ABV van 46% en is gerijpt in Jamaicaanse rum- en ruby port-vaten.
Santa Ana Pomelo is een ode aan tropisch citrusfruit met Filipijnse pomelo in het hart. Een levendige expressie van 16 verfijnde planten resulteert in een zachte en romige gin, met een explosie van heldere citrus, pittig en kruidig, verwarmd door een heerlijke warmte.
Uitstekende cocktails, een eerbetoon aan de grote klassiekers, perfect uitgebalanceerd en klaar om gedronken te worden met een paar mooie ijsblokjes.
Het geheim van zijn frisheid ligt in het hart van de Franse gin, in venkel, karwij, dille en engelwortelzaad. In een discreet bittere sinaasappel die smelt in de droge vermout.