Deze rijkelijk bewerkte rum heeft ten minste 21 jaar in eikenhouten vaten gelegen en is daarna kunstig geblend, zodat u ervan kunt genieten.
DEGUSTATIEKAART
NEUS Mokka, toffee, tabak en donkere specerijen.
SMAAK Fluweelzacht met een volle body van tropisch fruit, koffie, leer en rijke toffee.
AFDONK Nootachtig en rokerig
Datasheet
Specifieke referenties
Met een mash bill van 51% maïs en 49% gierst biedt KOVAL Bourbon een drinkervaring die evenwichtig, toegankelijk en ongeëvenaard is. De ongewone graancombinatie zorgt voor tonen van mangochutney en vanille in de mond, met een peperige karamelfinish.
De kastanjebruine tint van deze whisky komt rechtstreeks van de rijping in vaten van 228 liter die eerder Pinot Noir van Château de Chassagne-Montrachet bevatten.
De HSE Ragtime American Barrel is een opmerkelijke amberkleurige cuvée die hulde brengt aan de muzikale kunst van Ragtime, een voorloper van jazz.
Deze agricole rum, gemaakt van puur suikerrietsap, profiteert van een zorgvuldige rijping in Amerikaanse eikenhouten vaten van 200 liter, wat complexe en rijke aroma's geeft.
Zijn korte rijpingsperiode in het vat onthult subtiele, houtachtige, vanille- en delicate tonen die liefhebbers van authentieke rum zullen bekoren.
De HSE VSOP Port Cask Finish is een uitzonderlijke agricole rum geproduceerd bij Habitation Saint-Étienne, op Martinique, in overeenstemming met de tradities van de AOC Martinique.
Deze zeer oude rum valt op door zijn zorgvuldige rijping en unieke afwerking, wat hem tot een ware parel maakt voor liefhebbers van karaktervolle spirits.
Na een eerste rijping van meer dan 3 jaar in Amerikaanse eikenhouten vaten die voorheen bourbon bevatten, ondergaat hij een 8 maanden durende afwerking in 225-liter Tawny portvaten.
Deze dubbele rijping verrijkt de rum met complexe fruitige en houtachtige tonen, perfect in balans gebracht door de typische zachtheid en rondheid van Port.
De rum wordt gerijpt volgens het solera-proces dat vaak wordt gebruikt voor sterke dranken. Daarbij worden vaten met oudere distillaten aangevuld en vermengd met jongere distillaten uit andere vaten, terwijl het “angel’s share” zijn deel opeist. Vervolgens worden de geblende rums opnieuw gedurende minstens 6 maanden gerijpt in Single Malt Scotch Whisky eiken vaten. Daarna wordt de rum gebotteld. “Rum Cañero Finished Malt Scotch Whisky” werd persoonlijk gecreëerd door de grote RUM MASTER JUAN ALBERTO ALVAREZ, een professional met een enorme ervaring in de kunst van rum, ontwikkeld binnen zeer gerenommeerde distilleerderijen in de hele Caraïben.