Deze rijkelijk bewerkte rum heeft ten minste 21 jaar in eikenhouten vaten gelegen en is daarna kunstig geblend, zodat u ervan kunt genieten.
DEGUSTATIEKAART
NEUS Mokka, toffee, tabak en donkere specerijen.
SMAAK Fluweelzacht met een volle body van tropisch fruit, koffie, leer en rijke toffee.
AFDONK Nootachtig en rokerig
Datasheet
Specifieke referenties
Amazonian Gin Company is een premium gedistilleerde gin gemaakt met extraneutrale suikerriet, gedistilleerd met jeneverbessen uit Macedonië en een zorgvuldige selectie van vers fruit en plantaardige ingrediënten uit het Amazonegebied, geoogst door boeren uit de Amazone.
DE BOTRAN RESERVA 15 JAAR is een uitzonderlijke Guatemalteekse rum, zorgvuldig gerijpt om een onvergetelijke proefervaring te bieden.
Gemaakt van rum van 5 tot 14 jaar oud volgens de solera-methode, rijpt deze rum in vier verschillende soorten vaten: gebrand en ongebakken Amerikaans eikenhout, sherryvaten en portvaten.
Het resultaat is een droge en complexe rum, gekenmerkt door een aromatische rijkdom die liefhebbers van verfijnde sterke dranken zal aanspreken.
Gepresenteerd in een elegante kist is de Botran Reserva 15 Jaar een uitnodiging om de geneugten te ontdekken en te variëren voor Diplomatico-liefhebbers die op zoek zijn naar nieuwe sensaties.
PROEFNOTITIES : KLEUR: Geolied cederhout. NEUS: Rijke karamel en gebakken peren schitteren tegen een elegante achtergrond van nieuw leer. SMAAK: Een meesterlijk evenwicht van sappige abrikozen, gekruid eikenhout en vanillebanketbakkersroom. AFDRONK: Lang en warm met tonen van verse specerijen en rozijnen.
PROEFNOTITIES KLEUR: Gepolijst goudNEUS: Elegante, frisse citroenschil in lagen met romige vanille en knapperige groene appelsSMAAK: Gemalen specerijen en gedroogde sinaasappelschijfjes omhuld met intense zoetheid van stevige honingAFDRONK: Romig en leerachtig met tonen van zoete vanille
Finlaggan Old Reserve is een geturfde single malt whisky afkomstig van een niet nader genoemde Islay-distilleerderij. Gebotteld door Vintage Malt, is het een whisky met zilte en rokerige tonen.
ABK6 is een Single Estate Cognac, geproduceerd op een kalkstenen heuvel op 154 m hoogte. 100% van de Ugni-blanc druiven werd gebruikt. Er vond een dubbele distillatie plaats in kleine Charentais-distilleerketels. De ABK6 Pure Single heeft gerijpt in nieuwe en oude Franse eikenhouten vaten van 350 liter uit de Limousin.
De Cañero Sauternes rumvat-afwerking wordt dubbel gerijpt na het mengen in witte eikenhouten vaten die worden gebruikt om zoete wijn uit de Sauternes-regio in Frankrijk te rijpen. Na ongeveer 9 maanden in deze vaten doorgebracht te hebben, mengt de rum zijn karakter met de zoete tonen van de Sauternes-wijn, waardoor het een zeer drinkbare spirit wordt, gewaardeerd door zowel nieuwkomers als kenners.