Barrik rum is een frisse, expressieve rum met een assertief, fijn houtachtig karakter dat deze rum onderscheid van de rest.
Sinds 1845, zet Maison Isautier de traditie van rum in La Réunion voort.
De Isautier rums belichamen de geschiedenis van een familie en de liefde voor een gebied. Ze zijn perfect uitgebalanceerd en weerspiegelen een unieke stijl door de rum oenoloog, Matthieu Cosse. ze zijn rond, subtiel gejodeerd en combineren de delicatesse van banketbakkers, aromatische frisheid en complexiteit. Dit verkrijgt men door de veroudering in met de hand genaaide vaten door de langzame en gecontroleerde verwarming.
Barrik rum is een frisse, expressieve rum met een assertief, fijn houtachtig karakter dat deze rum onderscheid van de rest.
|DEGUSTATIEKAART|
• Neus
De neus is complex, met aromas van vers fruit en vanille. Het is delicaat geroosterd en onthult ook tonen van honing en gedroogd fruit.
• Mond
Rond en zacht in mond, de zeer licht toetsen van hout vermengen zich met exotische smaken.
• Afdronk
De aromatische frisheid tijdens de afdronk geeft de rum zijn unieke karakter.
Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Wanneer een limoen onder de zon droogt, wordt hij zwart en ontwikkelt hij heerlijke, licht rokerige, houtachtige en diepe aroma’s, terwijl hij zijn frisse en pittige karakter behoudt. Zwarte citroen wordt veel gebruikt in de mediterrane en Perzische keuken. Yu Gin Black Lemon biedt een opmerkelijke aromatische harmonie: yuzu, zwarte citroen, jeneverbes, gecombineerd met een delicaat boeket van gember, koriander, karwij en kardemom, die samen een gin creëren die uniek is met rijke, diepe en originele aroma’s.
Gouden medaille Parijs 2020 op de Algemene Landbouwwedstrijd.
Gerijpt op hout met dubbele rijping: in foudre gedurende 12 maanden, daarna in Franse eikenhouten vaten ex-Cognac gedurende 6 maanden.
Te genieten puur, in "ti-punch" of in longdrinks.
Myth is een single malt whisky die gerijpt is in een verscheidenheid aan zorgvuldig geselecteerde voormalige rodewijn- en bourbonvaten, gebotteld op 40% vol.
Ontdek Tequila Chinaco Blanco, een uitzonderlijke en hoogwaardige tequila, bekend om zijn pure smaak en onderscheidende aroma's.
Gebotteld binnen vijf dagen na distillatie, biedt deze tequila, gemaakt van 100% blauwe agave, een frisse en verfijnde proefervaring.
Ideaal om puur van te genieten of als basis voor premium margarita's en cocktails, onderscheidt Chinaco Blanco zich door zijn kristalheldere helderheid en unieke smaakboeket.
Deze Longueteau 45° Amber Rum uit Guadeloupe is het resultaat van de rijping van Longueteau witte rum met een kort verblijf in cognacvaten.
Monymusk Classic Gold 5 jaar is een melasserum, geproduceerd en gebotteld door National Rums of Jamaica Limited. Gerijpt gedurende 5 jaar in eikenhouten vaten.
De rijping van Phraya Elements volgt de traditie waarbij het distillaat wordt gerijpt in Amerikaanse eiken ex-bourbonvaten, die worden opgeslagen en blootgesteld aan de open lucht nabij rustige lagunes. Een blend van gerijpte rum, deze premium kwaliteit rum biedt unieke smaakervaringen die de geest van de "Craft of Refinement" weerspiegelen.
Barrik rum is een frisse, expressieve rum met een assertief, fijn houtachtig karakter dat deze rum onderscheid van de rest.