Eau de Vigne is een assemblage van verschillende wijn-eaux-de-vie zonder enige veroudering. Het herstelt de traditie van "la Blanche" (niet-gerijpte wijn-eau-de-vie), een tijd waarin het werd gewaardeerd en puur werd geconsumeerd. Het succes van andere gerijpte druivenalcoholen, zoals cognacs en armagnacs, heeft deze nobele witte alcohol geleidelijk doen vergeten.
PROEFNOTITIES:
NEUS: De neus is fijn en delicaat, met zowel bloemige tonen (viooltje, witte bloemen) als fruitige tonen (mirabel, peer).
SMAAK: De smaak is rond, licht en met een mooie persistentie. Zonder zoetheid is het goed in balans met overwegend fruitige smaken.
Datasheet
Specifieke referenties
De Crème de Pêche de Vigne Merlet wordt gemaakt van deze zeer bijzondere variëteit, die vroeger langs de wijngaarden werd verbouwd, klein van formaat en met rood en wit vruchtvlees.
Wij verzamelen wilde planten uit de bergen rond de distilleerderij om deze buitengewone gin te maken.
Deze duurzaam geplukte planten gaan vers (niet gedroogd) in de distilleerketel, binnen enkele uren na het plukken. Ze worden zorgvuldig langzaam gedistilleerd om de delicate smaken in kleine batches naar boven te halen.
De snijpunten worden per batch bepaald, op basis van geur en smaak (nooit getimed of geautomatiseerd) alsof elke batch de eerste is, waardoor deze gin op een heel ander smaakniveau komt.
De kennis, ervaring en moeite die in elke fles gaan, is wat het zo speciaal maakt.
Wij zijn er dol op in een G&T gegarneerd met een partje grapefruit en een vers gescheurd takje basilicum. Of probeer het eens in een Tom Collins.
Geproduceerd in het hart van Réunion Island, komt deze traditionele oude rum voort uit een assemblage van een tiental eikenhouten vaten uit Limousin en Allier. Deze combinatie zorgt voor een balans tussen de kracht van rijping in de kelder en de explosie van nobele aroma’s die vrijkomen na 5 jaar in vaten. U zult een rum ontdekken met exotische tonen, een stralende rondheid en een bedwelmende lengte.
Barsol Primero Quebranta is een juweel onder de Peruaanse piscos, gemaakt van de Quebranta-druif, de meest verbouwde druif in Peru.Deze pisco valt op door zijn zuiverheid, levendigheid en voortreffelijke aroma's van rijpe peer en gedroogde vruchten.Zijn aromatische complexiteit wordt versterkt door subtiele nuances van verse kruiden en citrus.Afkomstig uit de Ica-vallei, weerspiegelt deze spirit perfect de traditie en toewijding van Peru aan het produceren van internationaal gerenommeerde pisco.Ambachtelijke productie bij de Bodega San Isidro zorgt ervoor dat deze pisco wordt gedistilleerd in eeuwenoude koperen ketels, wat een ongeëvenaarde kwaliteit en verfijning garandeert.
San Cosme is een ambachtelijke mezcal, gemaakt van 100% Espadin-agave, geteeld in de pittoreske regio Santiago Matatlán, Oaxaca.
Een authentieke vertegenwoordiger van de Mexicaanse traditie, deze drank vangt de essentie van Mexico in elke slok.
Sinds 2010 heeft San Cosme mezcal-liefhebbers betoverd met zijn unieke smaakprofiel en moderne flesontwerp.