De Saint-Etienne Vieux VO 2012 rum is een verfijnde uitdrukking van het vakmanschap van de distilleerderij Habitation Saint-Etienne, gelegen in het hart van Martinique.
Gerijpt gedurende meer dan 3 jaar in eikenhouten vaten onder de AOC Martinique-benaming, ontwikkelt deze oude rum complexe en verleidelijke aroma's, erfgenamen van een uitzonderlijk terroir en eeuwenoude knowhow.
Bij elke slok onthult hij delicate nuances van kersen op brandewijn, geroosterde koffiebonen en bruine suiker, wat het een uitzonderlijke cuvée maakt voor liefhebbers van elite sterke dranken.
PROEFNOTITIES :
NEUS: Bij het openen onthult deze rum een rijke en kruidige neus, gedomineerd door tonen van zwarte peper en geroosterde koffiebonen. Een subtiele rokerige hint vergezelt deze eerste indruk, gevolgd door zachtere aroma's van vanille en gemacereerde kers. Een intrigerende aromatische complexiteit die een proeverij vol verrassingen belooft.
SMAAK: De smaak is zacht en rond, met een explosie van kersen op brandewijn en gestoofde vruchten, ondersteund door elegante tonen van vanille en bruine suiker. Een licht houtachtige dimensie ontwikkelt zich halverwege de mond, waardoor de indruk van diepte en verfijning wordt versterkt. Het geheel is harmonieus en perfect in balans, met een aromatische rijkdom die getuigt van de rijping in eikenhouten vaten.
AFDRONK: De afdronk is lang, warm en aanhoudend. Het laat aroma's los die doen denken aan bourbon, met subtiele accenten van geroosterd hout, vanille en kers. De zoetheid in de afdronk wordt prachtig in evenwicht gehouden door een lichte wrangheid, wat zorgt voor een elegante en verfijnde afsluitende noot.
Datasheet
Specifieke referenties
Dompel uzelf onder in elegantie en verfijning met Noces Royales, een majestueuze likeur die de pracht van het Hof van Versailles oproept.
Geïnspireerd door de favoriete vrucht van Lodewijk XIV, de peer, en verrijkt door de adel van cognac, belichaamt deze Franse likeur een voortreffelijk huwelijk van smaken en aroma's.
Bied uw klanten een koninklijke ervaring met elke slok Noces Royales, een symfonie van verfijning en subtiliteit.
Niet koud gefilterd, met natuurlijke kleur. Gebrouwen, gefermenteerd, gedistilleerd, gerijpt en gebotteld op locatie:
• Biologische gemoute gerst.
• Gebrouwen met bronwater uit de Vercors.
• Gedistilleerd bij 50°C in een lagedrukketel die ontworpen is door de distilleerder zelf.
• 3 jaar gerijpt in eiken vaten in de zachte atmosfeer van een oude zijderupskwekerij in de Vercors.
Mintis Wild Raspberry Gin komt van Torino Distillati in Moncalieri. De familiedistilleerderij wordt geleid door Carlo Vergnano, zijn vrouw Piera, hun dochter Rita en andere medewerkers. Mintis Wild Raspberry Gin wordt acht uur lang gedistilleerd bij 60 °C in een speciaal vervaardigde vacuümketel. Verrijkt met wilde frambozen biedt deze gin een betoverend aroma van jeneverbes, framboos en munt. In de mond onthult hij typische tonen van jeneverbes, vergezeld van sappige en frisse framboos, pompelmoesschil en kruiden. Mintis Wild Raspberry Gin wordt gebotteld op 41,8% vol.
Geïnspireerd door de Hanami-traditie vangt Etsu Sakura de vluchtige schoonheid van kersenbloesems – een moment waarop Japan zich tooit in zachte roze tinten en de lucht gevuld is met delicate geuren. Als symbool van vernieuwing en harmonie nodigt deze viering uit tot contemplatie en het delen van momenten van waardering. Gedistilleerd in de Akita-distilleerderij op het eiland Honshu, onthult Etsu Sakura een florale en verfijnde expressie, waar de betoverende zachtheid van sakura zich vermengt met de frisheid van citrusvruchten en de complexiteit van Japanse botanicals. Het subtiele evenwicht wordt versterkt door het zuivere water van de Ou-bergen, wat elke slok finesse en lichtheid geeft. Een echte uitnodiging om het Hanami-gevoel het hele jaar door te verlengen, heerlijk in een ...
De gerijpte Canteiro Madeira-vaten, afkomstig van de Afrikaanse kust en die versterkte Madeira-wijn hebben bevat, nemen intense aroma's en smaken op en geven deze door, gevormd door de hitte en het tropische klimaat van hun oorsprongsgebied.
PROEFNOTITIES
KLEUR Zacht amber met een lichte gele zweem.
NEUS Zacht, zeer aromatisch met een vleugje honing en citroen op de voorgrond.
SMAAK Zoet in aanzet met een aangename fruitigheid en een lange, zachte afdronk. Licht maar complex, zacht maar uitdagend.
Ontspan met de unieke smaken van sappige Clementines uit Italië, handgeplukte Italiaanse jeneverbes, een vleugje Pancalieri munt en andere lokale botanische middelen.
Geef een uitzonderlijk cadeau: Fassbind Vieil Abricot, een premium fruitbrandewijn gepresenteerd in een elegante doos. Deze set bevat een fles van 70 cl Fassbind Vieille Barrique Vieil Abricot en twee glazen. Zorgvuldig vervaardigd in Zwitserland, onderscheidt deze brandewijn zich door zijn subtiele aroma's en 14 maanden rijping in eikenhouten vaten, wat het een unieke complexiteit geeft. Een nobel en verfijnd cadeau-idee, perfect voor speciale gelegenheden of voor liefhebbers van uitzonderlijke brandewijnen.