

Datasheet
Specifieke referenties
Creatie #6 kan in twee woorden worden beschreven: RUM + RAISIN. Onze zesde creatie combineert Pedro Ximénez vaten en Jamaicaanse rumvaten met onze rokerige spirit. rokerige spirit wat resulteert in smaken van geroosterde Jamaica gembercake, Bonfire Toffee, gekruide pruimenjam, Amaretto kersen en Daim bar.
Gerijpt in sherryvaten gedurende meer dan 3 jaar. De neus onthult tonen van rijp fruit en chocolade. Het gehemelte weerspiegelt de neus met extra tonen van citrus en citroengras. Zoetheid en zuurgraad zijn elegant in balans. De lichte afdronk doet denken aan het zuivere bronwater van Tottori dat tijdens de distillatie wordt gebruikt. .
Cu Bocan Creation #5 werd gefinisht in een ongelooflijk zeldzaam type vat – Andes-eik. De combinatie van de unieke eigenschappen van Andes-eik en de subtiele rook van Cu Bocan heeft geresulteerd in tonen van licht verkoold eikenhout met diepe nuances van exotische bloemige kruiden en bij het kampvuur geroosterde bananensplits.
Sérum Elixir is een hoogwaardige spirit op basis van rum. Deze blend rijpt tot 8 jaar en wordt gearomatiseerd door een lange en langzame maceratie van fruit, kruiden en specerijen.
Deze blend met zeer weinig houtinvloed, vertoont een overwicht aan fruitige aroma's.