Specifieke referenties
Sortilège is een unieke mix van Canadese whisky en esdoornsiroop. Gemaakt uit de rijkdom en authenticiteit van het platteland van Quebec, biedt deze likeur de perfecte balans tussen de bedwelmende kracht van Canadese whisky en de karakteristieke smaak van esdoornsiroop, wat resulteert in een likeur van opmerkelijke verfijning.
Gecreëerd in het hart van Japan door de Kurayoshi-distilleerderij, is The San-In een blended whisky die de elegantie en subtiliteit belichaamt die typisch is voor Japanse sterke dranken. Gerijpt in ex-bourbonvaten gedurende 3 jaar, betovert het met zijn balans tussen frisheid en fruitige zoetheid. Deze whisky is een uitnodiging voor een smaakreis waarbij vanille- en ahornsiroopsmaken harmonieus samenkomen. Zijn beheerst complexiteit maakt het een ideale keuze om puur of in een cocktail van te genieten.
Geproduceerd in Thailand, profiteert de Siam 15 Year Old NAGA van een dynamische rijping van 15 jaar in een warm en vochtig klimaat, wat de interactie tussen de rum en het hout versnelt. Deze lange rijping in ex-bourbonvaten zorgt voor een opmerkelijke complexiteit, waarbij de zoetheid van vanille samenkomt met de diepte van blonde tabak en zachte specerijen. Als symbool van Aziatische knowhow onderscheidt hij zich als een van de parels van het NAGA-huis.
Geproduceerd in het hart van Réunion Island, komt deze traditionele oude rum voort uit een assemblage van een tiental eikenhouten vaten uit Limousin en Allier. Deze combinatie zorgt voor een balans tussen de kracht van rijping in de kelder en de explosie van nobele aroma’s die vrijkomen na 5 jaar in vaten. U zult een rum ontdekken met exotische tonen, een stralende rondheid en een bedwelmende lengte.
Deze originele bereiding mengt verse munt, zoete gember en lange Java peper voor een aangename en intense sensatie van frisheid.