PROEFNOTITIES KLEUR: Gepolijst goudNEUS: Elegante, frisse citroenschil in lagen met romige vanille en knapperige groene appelsSMAAK: Gemalen specerijen en gedroogde sinaasappelschijfjes omhuld met intense zoetheid van stevige honingAFDRONK: Romig en leerachtig met tonen van zoete vanille
PROEFNOTITIES
KLEUR: Gepolijst goud
NEUS: Elegante, frisse citroenschil in lagen met romige vanille en knapperige groene appels
SMAAK: Gemalen specerijen en gedroogde sinaasappelschijfjes omhuld met intense zoetheid van stevige honing
AFDRONK: Romig en leerachtig met tonen van zoete vanille
Datasheet
Specifieke referenties
Gemaakt van puur vers suikerrietsap van de nabijgelegen suikerfabriek, benadrukt deze rum de tradities van Réunion en combineert hij krachtige smaken. De ontwikkeling bij 52% ABV bevordert een sterke concentratie van aroma’s en benadrukt het rijke en ronde karakter van de rum.
Met de hand vervaardigd op het eiland Wight sinds 2014 met tien ethisch verkregen planten, biedt Mermaid Gin een zachte maar complexe mix van verse biologische citroenschil en paradijszaad, met een vleugje zeelucht van geurige en wilde rotszeekraal. Een verfrissende en verkwikkende drank, voor vrije geesten. Mermaid Gin won een gouden medaille op de San Francisco World Spirits Competition 2025 (SFWSC)
Een Speyside Single Malt met een afwerking in Sauternes vaten. Alle elegantie en verfijning die men mag verwachten van een Speyside whisky. Dit wordt zo goed geïllustreerd door het prachtige schilderij van mijn achterneef, de beroemde Schotse kunstenaar Archibald Dunbar McIntosh, die in zijn kunstwerk al de warmte van het Schotse landschap en zijn unieke en steeds veranderende contouren onthult.
Gerijpt in Californische rode wijnvaten en ex-bourbonvaten, is Bladnoch Samsara Single Malt sappig, vol en geurig, met een rijk en aanhoudend hart.
De Tomatin 14 Year Old is zacht, glad en zoet, en profiteert van zijn verblijf in Tawny Port vaten die vroeger ongeveer 50 jaar port bevatten. Rijke maar evenwichtige aroma's van rode bessen, zoete honing en rijke toffee ontwikkelen zich tot aspecten van licht fruit en noten in de mond en een aanhoudende afdronk van zachte fruitsalade.
La Fabrique de l'Arrangé N°05 is een gearrangeerde rum die in Île-de-France wordt geproduceerd door Tricoche Spirits. In dit recept, gemaakt met AOC Martinique landbouwrum, worden de rondheid van de Kent mango en de zoetheid van de gedroogde abrikoos versterkt door een vleugje tijmbloem.