Datasheet
Specifieke referenties
Mikolasch Single Farm Vodka is een ware hulde aan het Oekraïense landbouwambacht.
Gedistilleerd uit biologische maïs die op een enkele boerderij in de regio Volyn, Oekraïne, wordt verbouwd, zet deze vodka zijn unieke terroir in de schijnwerpers, met een combinatie van zuiverheid en eenvoud.
Dankzij het gebruik van lokaal bronwater en hoogwaardige maïsdistillaten onderscheidt deze vodka zich door zijn verfijning en authentieke karakter.
Internationaal bekroond, vertegenwoordigt het een heropleving van de Oekraïense traditie in de wereld van sterke dranken.
Nordés 0.0 is een suikervrije verfrissende drank gemaakt van osmosewater, behandeld door middel van een reeks processen (emulsie, filtratie en decantatie) met wijnsteenzuur wijnsteenzuur en essentiële oliën van de belangrijkste botanische ingrediënten, Het resultaat is een transparante vloeistof met de nuances, intensiteit van smaak en aroma en aroma van Nordés gin.
Hoe duivels ongepast zou het zijn om de Properly Improper Gin te mengen met een premium Mexicaanse agave spirit? Door de donkere bessen- en citrusnoten van Brockmans Gin te combineren met de kruidige en aromatische tonen van premium Mexicaanse agave, hebben we een exclusieve, ambachtelijke batch gecreëerd om puur van te genieten – een gelimiteerde editie met genummerde batch.
De Lossit Classic is een whisky die heruitgevonden is door The Lost Distillery Company. Dit merk is toegewijd aan het opnieuw creëren van de smaakprofielen van verdwenen Schotse distilleerderijen, en Lossit is een van zijn juwelen. Op zijn hoogtepunt was Lossit een van de meest productieve distilleerderijen van Islay, en overtrof zelfs legendes zoals Lagavulin of Bowmore. Deze whisky biedt een authentieke ervaring, die de geschiedenis van Islay combineert met een hedendaagse proeverij, gekenmerkt door tonen van turf, peer, peper en amandel, met een zijdezachte en subtiel rokerige afdronk.
Wij verzamelen wilde planten uit de bergen rond de distilleerderij om deze buitengewone gin te maken.
Deze duurzaam geplukte planten gaan vers (niet gedroogd) in de distilleerketel, binnen enkele uren na het plukken. Ze worden zorgvuldig langzaam gedistilleerd om de delicate smaken in kleine batches naar boven te halen.
De snijpunten worden per batch bepaald, op basis van geur en smaak (nooit getimed of geautomatiseerd) alsof elke batch de eerste is, waardoor deze gin op een heel ander smaakniveau komt.
De kennis, ervaring en moeite die in elke fles gaan, is wat het zo speciaal maakt.
Wij zijn er dol op in een G&T gegarneerd met een partje grapefruit en een vers gescheurd takje basilicum. Of probeer het eens in een Tom Collins.
Le Philtre Lapis Lazulli is veel meer dan zomaar een wodka; het is een sensorische ervaring, een ode aan kunst en milieuvriendelijkheid.
Gecreëerd door de broers Charles en Frédéric Beigbeder, in samenwerking met Guillaume Rappeneau, wordt deze premium Franse wodka geproduceerd in de Cognac-regio.
Le Philtre combineert de ambachtelijke traditie van Charentais koperen ketels met een moderne en milieuvriendelijke aanpak. Het is gemaakt van Italiaanse biologische tarwe en bevat geen toegevoegde suiker, waardoor het 100% natuurlijk is.
De bijzonderheid van deze beperkte oplage ligt in de diepblauwe fles, gemaakt van gerecycled glasafval, als eerbetoon aan de kunstenaar Yves Klein.