Laat u meeslepen door de kenmerkende en betoverende geur van zongerijpte zwarte bes samen met handgeplukte Italiaanse jeneverbes, kruiden uit Piemonte en een lichte toets van munt.
DEGUSTATIEKAART
Mintis Ribesa brengt de geur van zwarte bessensorbet met een vleugje munt en jeneverbes voor een lange, frisse, fruitige afdronk.
100% natural
Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
NAGA Java Reserve is een ware ode aan de Aziatische distilleertradities.
Geproduceerd op het eiland Java, combineert deze uitzonderlijke rum eeuwenoude expertise met moderne innovatie.
Gedeeltelijk gedistilleerd in traditionele Chinese ketels en kolomketels, en vervolgens gerijpt in teak- en Amerikaanse eiken vaten, presenteert het een rijk en complex aromatisch profiel.
Dit dubbele rijpingsproces geeft NAGA Java Reserve een harmonieuze balans tussen kruidige tonen en exotisch fruit, wat zorgt voor een unieke zintuiglijke ervaring.
Deze 7 jaar oude Ierse Single Malt whisky van Glendalough in Wicklow werd gerijpt in Amerikaanse Bourbon-vaten en afgewerkt in Japanse Mizunara-vaten uit Hokkaido, in het vulkanische noorden van Japan. De Mizunara-vaten werden speciaal voor dit project op maat gemaakt door ervaren kuipers in Japan. De uitzonderlijke combinatie van Ierse whisky in Japanse houten vaten maakt het een zeer interessante whisky.
Brockmans Orange Kiss is een symfonie van rijpe Valenciaanse sinaasappel en pittige citrusnoten, prachtig in balans met traditionele ginbotanicals en verrijkt met levendige smaken van triple sec. De warme, rijke en levendige smaken nemen je mee naar een sensationeel zonsondergangsmoment.
Rebel Yell was de eerste Amerikaanse distilleerderij die in 1910 tarwe verving door rogge om een Bourbon te creëren met een zoetere smaak en tonen van vanille en toffee. Vandaag wordt Rebel Yell onder licentie gemaakt in Heaven Hill, een van de oudste distilleerderijen van Kentucky, nog steeds volgens het originele recept waarmee het in 2011 een dubbele gouden medaille won op de San Francisco World Spirits Competition.
Promotie ook geldig op (mix mogelijk)
Ontspan met de unieke smaken van sappige Clementines uit Italië, handgeplukte Italiaanse jeneverbes, een vleugje Pancalieri munt en andere lokale botanische middelen.
Ontdek Mintis Gin Amarena, een ambachtelijke Italiaanse gin uit Piëmont, die uw proefmomenten verrijkt met een ongeëvenaarde aromatische frisheid.
Gemaakt met Amarena-kersen uit Pecetto, onderscheidt deze unieke gin zich door zijn fruitige en gekonfijte kersensmaken, gecombineerd met Pancalieri-munt en subtiele tonen van jeneverbes.
Perfect in balans, zal het de liefhebbers van sterke dranken bekoren die op zoek zijn naar een verfijnde en gedenkwaardige smaakervaring.
Laat u meeslepen door de kenmerkende en betoverende geur van zongerijpte zwarte bes samen met handgeplukte Italiaanse jeneverbes, kruiden uit Piemonte en een lichte toets van munt.