Santa Ana Florale is een verleidelijke expressie van 11 verfijnde planten, met in het hart de iconische Ylang-Ylangbloem. De originele Santa Ana is verrijkt om gin & tonic-liefhebbers nog beter te bekoren, met meer jeneverbes en dalandan, een Filipijnse citrusvrucht, terwijl de Ylang-Ylang-noten behouden blijven. Het resultaat is een gedurfd en weelderig bloemig boeket bij elke slok.
PROEFNOTITIES
NEUS Een gedurfde symfonie van Ylang-Ylang en Jasmijn, met tonen van jeneverbes en warme specerijen.
SMAAK Weelderige bloemen maken plaats voor zachte tropische citrusvruchten zoals Dalandan en Calamansi, ondersteund door aardse Alpinia en gember. Het mondgevoel is fluweelzacht en sensueel.
AFDRONK Aanhoudende afdronk. Ontwikkelt zich voortdurend met een vleugje kruidigheid en een opwelling van Engelwortel.
Datasheet
Specifieke referenties
Sortilège Crème d’érable combineert Canadese whisky met heerlijke Quebecse ahornsiroop, alles verfijnd met een vleugje room, voor een aangename zoetheid en een voortreffelijke smaakcombinatie.
Gedistilleerd met alleen pure ingrediënten, 100% tropisch gerijpt in ex-bourbonvaten, ongezoet en gebotteld in kleine batches op 41,7% - perfect om van te nippen!
De 1914 Ron Edicion Gatun is een traditionele melasse rum die het perfecte evenwicht tussen erfgoed en innovatie belichaamt.
Gedistilleerd bij Las Cabras in Panama, symboliseert deze rum de vindingrijkheid en moderniteit die werden opgeroepen door de opening van het Panamakanaal in 1914.
Gerijpt in bourbonvaten onder een tropisch klimaat, biedt het een rijke en complexe zintuiglijke ervaring die de meest veeleisende rumliefhebbers zeker zal verrukken.
Brockmans Original is een B Corp-gecertificeerde super-premium gin, vervaardigd met een "keurig onfatsoenlijke" mix van traditionele London Dry-botanicals en donkere bessen, die samen worden gemacereerd en gedistilleerd. Het disruptieve recept van Brockmans Original belichaamt de innovatieve geest van zijn oprichter, Neil Everitt.
Laat u meeslepen door de kenmerkende en betoverende geur van zongerijpte zwarte bes samen met handgeplukte Italiaanse jeneverbes, kruiden uit Piemonte en een lichte toets van munt.
Mintis Wild Raspberry Gin komt van Torino Distillati in Moncalieri. De familiedistilleerderij wordt geleid door Carlo Vergnano, zijn vrouw Piera, hun dochter Rita en andere medewerkers. Mintis Wild Raspberry Gin wordt acht uur lang gedistilleerd bij 60 °C in een speciaal vervaardigde vacuümketel. Verrijkt met wilde frambozen biedt deze gin een betoverend aroma van jeneverbes, framboos en munt. In de mond onthult hij typische tonen van jeneverbes, vergezeld van sappige en frisse framboos, pompelmoesschil en kruiden. Mintis Wild Raspberry Gin wordt gebotteld op 41,8% vol.
Geïnspireerd door de Hanami-traditie vangt Etsu Sakura de vluchtige schoonheid van kersenbloesems – een moment waarop Japan zich tooit in zachte roze tinten en de lucht gevuld is met delicate geuren. Als symbool van vernieuwing en harmonie nodigt deze viering uit tot contemplatie en het delen van momenten van waardering. Gedistilleerd in de Akita-distilleerderij op het eiland Honshu, onthult Etsu Sakura een florale en verfijnde expressie, waar de betoverende zachtheid van sakura zich vermengt met de frisheid van citrusvruchten en de complexiteit van Japanse botanicals. Het subtiele evenwicht wordt versterkt door het zuivere water van de Ou-bergen, wat elke slok finesse en lichtheid geeft. Een echte uitnodiging om het Hanami-gevoel het hele jaar door te verlengen, heerlijk in een ...