Datasheet
Specifieke referenties
Exotico Reposado is een premium tequila gemaakt van 100% blauwe agave, afkomstig uit de hooglanden van Jalisco, Mexico.
Zes maanden gerijpt in witte eikenhouten vaten die eerder bourbon bevatten, biedt deze tequila een unieke zintuiglijke ervaring die de normen van kwaliteit en verfijning verhoogt.
Zorgvuldig vervaardigd door de Exotico-distilleerderij, eigendom van de familie Gonzalez, belichaamt deze tequila traditioneel Mexicaans vakmanschap met een moderne toets om de meest veeleisende fijnproevers te bevredigen.
Le Philtre Lapis Lazulli is veel meer dan zomaar een wodka; het is een sensorische ervaring, een ode aan kunst en milieuvriendelijkheid.
Gecreëerd door de broers Charles en Frédéric Beigbeder, in samenwerking met Guillaume Rappeneau, wordt deze premium Franse wodka geproduceerd in de Cognac-regio.
Le Philtre combineert de ambachtelijke traditie van Charentais koperen ketels met een moderne en milieuvriendelijke aanpak. Het is gemaakt van Italiaanse biologische tarwe en bevat geen toegevoegde suiker, waardoor het 100% natuurlijk is.
De bijzonderheid van deze beperkte oplage ligt in de diepblauwe fles, gemaakt van gerecycled glasafval, als eerbetoon aan de kunstenaar Yves Klein.
Etsu is een van de eerste Japanse gins op de markt. Etsu betekent "PLEZIER" in het Japans. Deze gin werd ontwikkeld door de Asahikawa-distilleerderij in Hokkaido, volgens het verhaal van een eeuwenoud Aziatisch recept dat verschillende kruiden, specerijen en citrusvruchten vereist, waarvan sommige alleen in Azië te vinden zijn (bessen, pepers, citrusvruchten…). De bijzonderheid van Etsu gin zit in de blijvende aanwezigheid van sinaasappelschillen en yuzu, die gele citrusvrucht die erg populair is in Azië.
Een volle whisky, gerijpt op Oloroso-vaten, wat hem een warme en zoete sherrysmaak geeft.
Ontdek de elegantie van Strathmill 2010 - 12 jaar oud, een zeldzame en exclusieve editie van The Cooper's Choice.
Van de beroemde Strathmill-distilleerderij en gebotteld door The Vintage Malt Whisky Co Ltd., deze single malt is 12 jaar gerijpt, met een unieke finish in Marsala-vaten, die uitzonderlijke rijkdom en complexiteit aan elke druppel toevoegt.
Geproduceerd in een gelimiteerde oplage van slechts 306 flessen, is het een kostbare kans om een whisky te proeven die meestal voor blends is gereserveerd, deze keer gepresenteerd op zijn volle sterkte van 51% vol.
Ontdek Tequila Chinaco Blanco, een uitzonderlijke en hoogwaardige tequila, bekend om zijn pure smaak en onderscheidende aroma's.
Gebotteld binnen vijf dagen na distillatie, biedt deze tequila, gemaakt van 100% blauwe agave, een frisse en verfijnde proefervaring.
Ideaal om puur van te genieten of als basis voor premium margarita's en cocktails, onderscheidt Chinaco Blanco zich door zijn kristalheldere helderheid en unieke smaakboeket.
Promotie ook geldig op (mix mogelijk)