Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
DE BOTRAN RESERVA 15 JAAR is een uitzonderlijke Guatemalteekse rum, zorgvuldig gerijpt om een onvergetelijke proefervaring te bieden.
Gemaakt van rum van 5 tot 14 jaar oud volgens de solera-methode, rijpt deze rum in vier verschillende soorten vaten: gebrand en ongebakken Amerikaans eikenhout, sherryvaten en portvaten.
Het resultaat is een droge en complexe rum, gekenmerkt door een aromatische rijkdom die liefhebbers van verfijnde sterke dranken zal aanspreken.
Gepresenteerd in een elegante kist is de Botran Reserva 15 Jaar een uitnodiging om de geneugten te ontdekken en te variëren voor Diplomatico-liefhebbers die op zoek zijn naar nieuwe sensaties.
Myth is een single malt whisky die gerijpt is in een verscheidenheid aan zorgvuldig geselecteerde voormalige rodewijn- en bourbonvaten, gebotteld op 40% vol.
Old Pulteney Flotilla 2012 is een Highlands whisky gerijpt in ex-bourbon Amerikaanse eikenhouten vaten. Door de jaren heen hebben de vaten op milde wijze de zeebries van het noorden van Schotland geabsorbeerd, wat de whisky zijn zoete en complexe smaken en zijn kustkenmerken geeft. Het is niet verwonderlijk dat Old Pulteney bekend staat als de "maritieme malt".
Met uitsluitend 12 jaar oude malt- en graanwhisky's van de hoogste kwaliteit, afkomstig uit geselecteerde distilleerderijen in Schotland en gerijpt in de beste sherry- en bourbonvaten, wordt Black Bull 12 gemengd volgens een formule van 50% malt en 50% graan, en gebotteld op 50% alcohol (100 US proof), voor een volledige smaakervaring die al uw zintuigen zal aanspreken. Deze robuuste maar veelzijdige blend kan puur, met water of als ingrediënt in cocktails worden geserveerd.