De oude rum Botran Roaju viert het uitzonderlijke erfgoed van de gebroeders Botran Merino, visionaire pioniers die de vruchtbare gronden van de Duero in Spanje verlieten om zich te vestigen in het hart van Guatemala. Dit vloeibare juweel belichaamt de betoverende eerste expressie van de Roaju-cuvée, een zorgvuldig samengestelde mix van rum gerijpt in vaten doordrenkt met geschiedenis. De magie van Botran ligt in het deskundig gebruik van verschillende vaten: ex-Bourbonvaten, opnieuw gebrande Bourbonvaten, ex-Sherryvaten en ex-Portvaten, volgens een dynamische rijpingsmethode. Verfijnd in ex-Spaanse wijnvaten uit Burgos, biedt deze rum een unieke identiteit, rijk aan nuances en karakter.
PROEFNOTITIES
VOORNAAMSTE NOTEN: Donkere vruchten en pruimen.
NEUS: Geroosterd hout, gekarameliseerde tonen, donkere vruchten en pruimen. Kruidig zoals kaneel en peper.
SMAAK: Vol, donkere vruchten (pruimen en zwarte kersen), geroosterd hout, geroosterde koffie.
AFDRONK: Karamel.
Datasheet
Specifieke referenties
Een waar vlaggenschip van de Foursquare-distilleerderij: Doorly's XO Gold is een uitzonderlijke rum, gerijpt tussen zes en twaalf jaar in bourbonvaten en daarna enkele maanden afgewerkt in Oloroso sherryvaten.
Dit dubbele verouderingsproces geeft deze rum een opmerkelijke complexiteit en diepte, die zowel whiskey- als cognacliefhebbers aanspreekt.
ABK6 is een Single Estate Cognac, geproduceerd op een kalkstenen heuvel op 154 m hoogte. 100% van de Ugni-blanc druiven werd gebruikt. Er vond een dubbele distillatie plaats in kleine Charentais-distilleerketels. De ABK6 Pure Single heeft gerijpt in nieuwe en oude Franse eikenhouten vaten van 350 liter uit de Limousin.
100% natuurlijk, 100% ambachtelijk! Van de zorgvuldige selectie van onze Williams-peer-eau-de-vie tot de delicate assemblage van onze 7 jaar onder de tropenzon gerijpte melasserum, elke stap wordt geleid door ambachtelijk vakmanschap. Een authentieke likeur, waarin enkel natuurlijke ingrediënten de rijkdom van elke druppel tot uiting laten komen.
Ontdek de Botran Rare Blend Ex Agave, een meesterlijke fusie van verschillende tradities, afkomstig uit het hart van Guatemala.
Deze uitzonderlijke rum, gerijpt gedurende 25 jaar in solera, wordt verfijnd voor een jaar in vaten die eerder agave-spirits bevatten, waardoor een unieke en fascinerende smaakervaring ontstaat.
Gevat in een diepzwarte fles, zal dit mysterieuze en elegante juweel de meest veeleisende spiritsliefhebbers weten te bekoren.
Gemaakt door de Bretonse distilleerderij Warenghem en geselecteerd door Swell de Spirits, belooft deze whisky uit de prestigieuze Wild Series-reeks een buitengewone zintuiglijke ervaring. Gedistilleerd in 2014 en gerijpt in een enkele first-fill Oloroso “Butt” vat, onthult hij een uitzonderlijke aromatische rijkdom. Gebotteld op een natuurlijke sterkte van 59,6%, is deze niet-koud-gefilterde single malt een ware ode aan de kunst van rijping in sherryvaten. Beperkt tot slechts 820 flessen, zal deze zeldzame editie liefhebbers van complexe en krachtige whisky's verrukken.