De Compagnie des Indes Florida 18 Jaar Secrète is een waar juweel voor liefhebbers van uitzonderlijke rum.
Deze zeldzame rum komt van een geheime distilleerderij in Florida, in het zuidoosten van de Verenigde Staten, en benadrukt de expertise van het merk Compagnie des Indes.
Gedistilleerd in oktober 2004, werd hij gebotteld in mei 2023, na een langdurige rijping van 18 jaar.
Met slechts 115 flessen beschikbaar op de Belgische markt belichaamt deze rum exclusiviteit en verfijning.
Niet koud gefilterd, behoudt hij een opmerkelijke intensiteit en aromatische rijkdom, ideaal om te genieten tijdens bijzondere momenten.
PROEFNOTITIES:
NEUS: De neus opent met een flamboyante en charmante expressiviteit. Fruitige aroma's domineren, met tonen van rijpe bananen en sappige ananas. Een atypisch vleugje komt vervolgens naar voren, dat doet denken aan pijnhars en ahornsiroop, wat een unieke complexiteit toevoegt aan deze rum.
SMAAK: De aanzet in de mond is rond en heerlijk zacht. Smaken van romige fudge, acaciahoning en custard harmoniëren perfect. Een subtiele florale toets van vlierbloesem verweeft zich met kruidige nuances van roze peper, wat extra diepte en rijkdom toevoegt.
AFDRONK: De afdronk is lang en aanhoudend, gekenmerkt door een zoete gebakachtige toets en een subtiele kruidige warmte. Het laat een blijvende indruk achter die uitnodigt tot een tweede proeverij, waarbij elke slok een nieuwe dimensie van deze fascinerende rum onthult.
Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Pusser’s Blue Label oude rum geeft nieuw leven aan de authentieke Navy Rum. Elke druppel is even rijk aan geschiedenis als aan aroma’s en onthult een mondgevoel dat wordt gekenmerkt door de intense geur van suikerriet. De assemblage van Caribische rum straalt exotisme uit en wekt de wens op om nieuwe horizonten te verkennen.
Hier is een zeldzame en gedurfde rum met de Compagnie des Indes Ecuador 7 Jaar Tokaji Finish, een limited edition die speciaal is gebotteld voor Premium Spirits België. Deze uitzonderlijke rum heeft 7 jaar gerijpt in de tropen voordat hij werd verfijnd in Tokaji-vaten. Het onderscheidt zich door zijn aromatische kracht en diepte. Met zijn 60,2% vol. biedt deze vatsterkte rum een ongeëvenaarde intensiteit, ideaal voor liefhebbers van authentieke en onvervalste rum.
Ryoma is de perfecte mix van Japanse uitmuntendheid en traditionele methoden. Het is uniek en verfijnd met florale en fruitige accenten.Rum gemaakt met puur suikerriet sap, gerijpt in Japanse witte eiken vaten.De gebruikte gisten werden oorspronkelijk door de distilleerderij gecreëerd om hun sake te fermenteren.Drink puur of in een cocktailKamertemperatuurPast perfect bij lychee sorbet
Ryoma is de perfecte mix van Japanse uitmuntendheid en traditionele methoden. Het is uniek en verfijnd met florale en fruitige accenten.
Rum gemaakt met puur suikerriet sap, gerijpt in Japanse witte eiken vaten.
PROEFNOTITIES : NEUS: Bij het openen komt een betoverend aroma van sandelhout en kaneel naar voren, vergezeld van zachte kruiden die de zintuigen prikkelen. Een delicate bloemige toets, gedomineerd door vlierbloesem, wijst op een intense en verfijnde proefervaring. SMAAK: In de mond toont de kracht zich met behoud van een bewonderenswaardige harmonie. De kruiden uit de neus keren schitterend terug, verrijkt door een aanhoudende bloemige toets. Het hoge alcoholgehalte (62,5%) is perfect geïntegreerd, wat een gecontroleerde intensiteit biedt die het gehemelte nooit overweldigt, maar het elegant structureert. AFDRONK: De afdronk is lang en expressief, gekenmerkt door geroosterde en subtiele tonen die doen denken aan 75% intense cacao. Een geroosterde en subtiel bittere sensatie verl...
Black cane maakt deel uit van het DNA van Bologna, een ras dat door distilleerders wordt vergeten.
De cuvée Old Black Cane is 3 tot 6 jaar gerijpt.
Wordt droog gedronken, met of zonder ijs.
De Compagnie des Indes Florida 18 Jaar Secrète is een waar juweel voor liefhebbers van uitzonderlijke rum.
Deze zeldzame rum komt van een geheime distilleerderij in Florida, in het zuidoosten van de Verenigde Staten, en benadrukt de expertise van het merk Compagnie des Indes.
Gedistilleerd in oktober 2004, werd hij gebotteld in mei 2023, na een langdurige rijping van 18 jaar.
Met slechts 115 flessen beschikbaar op de Belgische markt belichaamt deze rum exclusiviteit en verfijning.
Niet koud gefilterd, behoudt hij een opmerkelijke intensiteit en aromatische rijkdom, ideaal om te genieten tijdens bijzondere momenten.