Onze lichtste, meest verfijnde vodka, met een subtiele zoetheid. Dankzij zijn lichtheid is hij ideaal om in de zomer van te nippen en de perfecte partner voor fruitige cocktails en verfrissende spritzes.
PROEFNOTITIES
Bloemenboeket aroma
Zoet met hints van karamel
Licht mondgevoel
Zachte en aangename afdronk
Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Na meer dan 5 jaar rijping in eikenhouten vaten volgens de pure traditie van de ‘Rhums vieux HSE’, volgde deze oude rum een finish van 4 tot 5 maanden in Kilchoman Islay Single Malt whiskyvaten.
Een volle whisky, gerijpt op Oloroso-vaten, wat hem een warme en zoete sherrysmaak geeft.
De gerijpte Canteiro Madeira-vaten, afkomstig van de Afrikaanse kust en die versterkte Madeira-wijn hebben bevat, nemen intense aroma's en smaken op en geven deze door, gevormd door de hitte en het tropische klimaat van hun oorsprongsgebied.
Afkomstig van een zorgvuldige selectie Caribische rum, wordt Gun’s Bell geblend in onze kelders in Chevanceaux volgens een traditionele ambachtelijke methode. Vervolgens rijpt het gedurende 4 tot 6 maanden in eikenhouten vaten (afhankelijk van het weer) om houtachtige tonen, vanille, droge noten, geroosterde amandelen en rokerige accenten te ontwikkelen. Gun’s Bell onthult krachtige en smaakvolle aroma’s en laat een ongeëvenaarde stroom van smaken vrijkomen, met zowel fruitige als rokerige tonen.
Amazonian Gin Company is een premium gedistilleerde gin gemaakt met extraneutrale suikerriet, gedistilleerd met jeneverbessen uit Macedonië en een zorgvuldige selectie van vers fruit en plantaardige ingrediënten uit het Amazonegebied, geoogst door boeren uit de Amazone.
El Dorado 12 is een blend van speciaal geselecteerde, gerijpte rums. De jongste rum in de blend is minstens 12 jaar oud, het is een combinatie van de Enmore and Diamond Coffey stills and de Port Mourant double wooden pot still, ze werden in een perfecte balans samengebracht en rijpten in ex-bourbon eiken vaten.
Zaya is een premium, donkere gerijpte rum, afkomstig van de Caribische eilanden. Doelbewust samengesteld uit een blend van gerijpte rums om een verleidelijke neus van gebakken fruit en gekruide vanille te bereiken, gevolgd door een soepel palet van karamel en geroosterd eikenhout. Diep barnsteen van kleur, met een diepgaande afdronk en een subtiel vleugje rook.
Onze lichtste, meest verfijnde vodka, met een subtiele zoetheid. Dankzij zijn lichtheid is hij ideaal om in de zomer van te nippen en de perfecte partner voor fruitige cocktails en verfrissende spritzes.