Bladnoch 14 jaar oud rijpt exclusief in Oloroso Sherry-vaten.
De meesterdistilleerder van Bladnoch, Dr. Nick Savage, selecteert met de hand elk vat om deze rijke expressie samen te brengen met tonen van vruchtencake, pure chocolade en subtiele zoete kaneel in de mond. PROEFNOTITIES :
KLEUR: Zonsondergang brons.
NEUS: Houtkruiden, rijke rozijnen en sultana’s met een vleugje sinaasappelschil en chocolade.
SMAAK: Rozijnen, gedroogd fruit, rijke vruchtencake met zoete kaneel en chocolade.
AFDRONK: Rijk en lang met een lichte droogheid.
Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
In Cu Bocan vermengt een lichte rook zich met rijke citrusvruchten en exotische specerijen. Subtiel geturfd, verrassend zacht, opent het de deur naar de wereld van licht geturfde whisky. ~ Prijs: Winnaar van de 2023 San Francisco World Spirit Competition (Dubbele Gouden Medaille).
Vaten
Bourbon
Oloroso Sherry
Noord-Amerikaans virgin eikenhout
De Glencadam Highland Single Scotch Malt Whisky Aged 10 Years is een prachtig voorbeeld van eeuwen vakmanschap en traditie. De "vrij delicate" malt met een prachtig verfijnde en romige smaak.
De Cask Strength-editie is de meest levendige expressie van Tomatin, terwijl het de rijke en zachte nuances behoudt die het kenmerkt. Het werd gerijpt in een klassieke combinatie van first-fill ex-bourbon- en ex-Oloroso sherryvaten.
De Double Barrel Irish Whiskey van Glendalough begint zijn rijpingsproces in met vlammen verkoolde Amerikaanse eiken ex-bourbonvaten. Hij wordt afgerond in Oloroso-vaten uit Montilla, een klein stadje gelegen in de glooiende heuvels van het Spaanse platteland. Glendalough koos de bodega, de vloeistof, de vaten en de kuiper in deze regio van Spanje om een gevoel van terroir te bieden, gevangen in de vloeistof wanneer we onze whiskey in deze langzaam geroosterde vaten plaatsen om te rijpen. Deze speciaal geselecteerde vaten, gecombineerd met een deskundige afwerking, geven een rijke en complexe smaak aan onze Double Barrel Irish Whiskey.
De GlenAllachie 12 jaar is een niet-geturfde Speyside single malt, het embleem van de distilleerderij, dat GlenAllachie's onafhankelijke en nauwgezette aanpak perfect illustreert.
Deze whisky belichaamt de filosofie van het huis: uitzonderlijke vaten zijn essentieel om een whisky van superieure kwaliteit te creëren.
Met complexe maar evenwichtige smaken van zoete kruiden, geroosterde koffie, gebakken appels en cacaopoeder, zal deze rijke en gestructureerde whisky de meest veeleisende fijnproevers aanspreken.
Bladnoch 14 jaar oud rijpt exclusief in Oloroso Sherry-vaten.