Coloma Coffee Smoked 8 jaar oud is een ware ode aan de Colombiaanse tradities van koffie en rum. Geproduceerd op Hacienda Coloma, combineert deze unieke cuvée de erfenis van geroosterde koffie met de elegantie van een zorgvuldig gerijpte oude rum. Na een rijping van 8 jaar in eikenhouten vaten ondergaat deze rum een dubbele finish: eerst in vaten die eerder een koffielikeur bevatten, daarna in vaten doordrenkt met de diepe aroma's van geroosterde koffie. Deze bijzondere rijping geeft Coloma Coffee Smoked een betoverende complexiteit, waarin vanillezoetheid, gekaramelliseerde weelde en intense rokerige mokanoten samenkomen. Een uitzonderlijke ontmoeting tussen twee legendarische werelden.
PROEFNOTITIES :
NEUS: Noten van geroosterde koffie en gerookt eikenhout vermengen zich met een fluweelzachte, volle en smaakvolle textuur.
SMAAK: De aanhoudende afdronk van gerookte mokka is een ware openbaring van een unieke afwerkingsmethode.
Datasheet
Specifieke referenties
Laat je meevoeren door het exotisme en de rijkdom van Naga Malacca rum, een levendig eerbetoon aan de maritieme geschiedenis van Zuidoost-Azië en de overvloed aan Indonesische specerijen.
Genoemd naar de historische haven van Malacca, wordt deze rum gemaakt van Batavia Arrack, een eeuwenoude Indonesische traditie.
Geïnfuseerd met kumquat schillen, jambu, citroengras en kaneel, biedt het een uitzonderlijke proefervaring, gekenmerkt door citrusaroma's en ongeëvenaarde frisheid.
Sérum Mamie is een intense, zachte mix van donkere Panamese rum gerijpt met cacao, vanille en karamel.
Brockmans Orange Kiss is een symfonie van rijpe Valenciaanse sinaasappel en pittige citrusnoten, prachtig in balans met traditionele ginbotanicals en verrijkt met levendige smaken van triple sec. De warme, rijke en levendige smaken nemen je mee naar een sensationeel zonsondergangsmoment.
De rum wordt gerijpt volgens het solera-proces dat vaak wordt gebruikt voor sterke dranken. Daarbij worden vaten met oudere distillaten aangevuld en vermengd met jongere distillaten uit andere vaten, terwijl het “angel’s share” zijn deel opeist. Vervolgens worden de geblende rums opnieuw gedurende minstens 6 maanden gerijpt in Single Malt Scotch Whisky eiken vaten. Daarna wordt de rum gebotteld. “Rum Cañero Finished Malt Scotch Whisky” werd persoonlijk gecreëerd door de grote RUM MASTER JUAN ALBERTO ALVAREZ, een professional met een enorme ervaring in de kunst van rum, ontwikkeld binnen zeer gerenommeerde distilleerderijen in de hele Caraïben.
De Cañero Sherry Cream Cask Finish rum : wordt geproduceerd volgens de eeuwenoude recepten van Dominicaanse rum die generaal Máximo Gómez graag dronk tijdens zijn campagnes in de Cubaanse Onafhankelijkheidsoorlog, gecombineerd met het exclusieve dubbele rijpingssysteem van deze rum in Sherry-vaten, wat CAÑERO zijn unieke zoetheid en complexiteit geeft.
De Longueteau 3 jaar oude agricole gerijpte rum is het resultaat van het rijpen van onze rum gedurende 3 jaar in eikenhouten vaten die eerder cognac hebben bevat.
Deze originele bereiding mengt verse munt, zoete gember en lange Java peper voor een aangename en intense sensatie van frisheid.