In deze reeks zijn de hand en ervaring van de wijnmaker onmisbaar om bijzondere aandacht te schenken aan deze wijnstokken uit de biologische wijnbouw, die uiteindelijk een Armagnac van zeldzame puurheid en opwindende rijkdom zullen voortbrengen. Een terugkeer naar de oorsprong, naar het begin, waar de wijnstokken in Armagnac de grillen van de natuur accepteerden.
PROEFNOTITIES
KLEUR: Strogele kleur.
NEUS: De neus is fruitig (gekonfijte sinaasappelschil, gedroogde abrikoos, pruim, mango), kruidig (fijne specerijen, vanille). Ook aanwezig zijn gebakachtige aroma's (honing, brioche, amandel). Zeer fijne en delicate neus.
SMAAK: Fijn in de mond, dankzij lichte, zijdezachte tannines. Mooie rondheid in de mond ondanks zijn jonge leeftijd. Fruitige aroma's van de neus komen terug, samen met kruiden. Mooie lange afdronk.
Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
De vurige jeugd verzacht en verzacht. Deze Grand Assemblage is het perfecte voorbeeld van het prachtige evenwicht dat men aantreft in brandewijn van deze leeftijd.
Deze ambachtelijke pisco wordt uitsluitend gemaakt door de distillatie van wijn van de aromatische "Italia druif," volledig gefermenteerde most, en met behulp van methoden die het traditionele principe van productkwaliteit behouden. Het duurt ongeveer 1 jaar rijping in roestvrijstalen tanks en 8 kilo Italia druiven om 1 liter van de fijnste delixir te produceren.
Vele jaren geleden vulden ze nieuwe Finlaggan in Rioja Red Wine Hogsheads. Afkomstig uit de regio Rioja in het Baskenland van Spanje, hebben deze Hogsheads de kenmerkende zwaar geturfde Finlaggan een extra laag gegeven die de smaak van rode bessen bedekt. Het resultaat is een werkelijk heerlijke zoete en rokerige dram om van te genieten. De extractie uit de eikenhouten vaten heeft deze whisky een prachtig rijke natuurlijke koperachtige rosé gouden kleur gegeven.
Een single malt whisky gemaakt van zorgvuldig gekozen peated malt, gedistilleerd in de natuurlijke omgeving van Tottori en gerijpt in geselecteerde vaten.
Deze whisky roept een zachte, fruitige zoetheid op, met een rokerige, turfachtige finish. Dit meesterwerk, zorgvuldig vervaardigd met hart en passie, wordt op smaak gebracht met natuurlijk bronwater van hoge kwaliteit van Mt. Daisen.
In deze reeks zijn de hand en ervaring van de wijnmaker onmisbaar om bijzondere aandacht te schenken aan deze wijnstokken uit de biologische wijnbouw, die uiteindelijk een Armagnac van zeldzame puurheid en opwindende rijkdom zullen voortbrengen. Een terugkeer naar de oorsprong, naar het begin, waar de wijnstokken in Armagnac de grillen van de natuur accepteerden.