Datasheet
Specifieke referenties
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
De Tomatin 12 Year Old Sherry Cask is een uitzonderlijke single malt die het vakmanschap van de Highlands-distilleerderij belichaamt.
Deze whisky heeft 12 jaar lang volledig gerijpt in first-fill sherryvaten, wat zorgt voor ongeëvenaarde aromatische rijkdom en diepte.
Het is een recente toevoeging aan het Tomatin-assortiment, speciaal ontworpen voor gespecialiseerde wijnhandelaars en spiritliefhebbers.
De Tomatin 12 Year Old Sherry is een zachte en gemakkelijk te drinken whisky, boordevol complexe en verleidelijke smaken.
Madrecuishe Maguey madrecuishe (madre-cuixe, madrecuixe) is een karwinskii-agave. Het groeit voornamelijk in droge klimaten en neemt meestal een hoge, cilindrische vorm aan. Vanwege de dichte kern van de agave en het lage watergehalte heeft mezcal gemaakt van maguey madre-cuishe over het algemeen een hoge mineraliteit met plantaardige en bloemige tonen.
We rijpen deze Kentucky straight bourbon zeven jaar in nieuwe, verkoolde witte eiken vaten en bottelen hem op vatsterkte. Zeven is zojuist je geluksgetal geworden.
Vele jaren geleden vulden ze nieuwe Finlaggan in Rioja Red Wine Hogsheads. Afkomstig uit de regio Rioja in het Baskenland van Spanje, hebben deze Hogsheads de kenmerkende zwaar geturfde Finlaggan een extra laag gegeven die de smaak van rode bessen bedekt. Het resultaat is een werkelijk heerlijke zoete en rokerige dram om van te genieten. De extractie uit de eikenhouten vaten heeft deze whisky een prachtig rijke natuurlijke koperachtige rosé gouden kleur gegeven.