"De Koning der Ports", Quinta Do Tedo Vintage 1997 belichaamt de meest prestigieuze uitdrukking van een Port, afkomstig van een enkele, traditionele oogst.
Deze vintage, de eerste Vintage van Quinta do Tedo, komt van wijnstokken die meer dan 40 jaar oud zijn, gelegen op een leisteen terroir met een mediterraan klimaat.
In de fles gerijpt, biedt deze Port complexiteit en elegantie die in de loop van de tijd blijven verbeteren, wat een fascinerende evolutie van zijn aroma's en structuur belooft voor degenen die geduld hebben.
PROEFNOTITIES :
NEUS: Elegant en complex, met aroma's van donker fruit zoals bramen, zwarte pruimen en zwarte kersen.
SMAAK: Zoet, genereus en dicht met tonen van braam, een vleugje eik en fluweelzachte tannines die een zachte, lange en aanhoudende afdronk bieden.
AFDRONK: Aanhoudend en delicaat, waarbij de complexiteit en elegantie van de fruitige en houtachtige aroma's worden benadrukt.
Datasheet
Specifieke referenties
Etsu Pacific Ocean Water Gin wordt gedistilleerd in de Asahikawa-distilleerderij op Hokkaido, het op één na grootste van de vier hoofdeilanden van de archipel, maar het op één na dunst bevolkte. Bronwater uit de bergen en zeewater uit de Stille Oceaan worden toegevoegd aan zorgvuldig geselecteerde planten zoals jeneverbes, bittere sinaasappelschil, zoethoutwortel, engelwortel en koriander om deze unieke gin te produceren, die de Japanse kust in een fles weet te vangen.
De HSE Vieux XO rum is een ware parel die de excellentie van de Habitation Saint-Etienne belichaamt. Deze rum, met de Appellation d'Origine Contrôlée (AOC) Martinique, is een zorgvuldig samengestelde mix van de oudste jaargangen, waarvan sommige teruggaan tot 1960. Deze langdurige rijping in eiken vaten geeft deze spirit een uitzonderlijke rijkdom en complexiteit. Met zijn prachtige amberkleurige tint en unieke aromatische profiel is de HSE XO rum een referentie voor liefhebbers van hoogwaardige gerijpte rum. Deze rum is veelvuldig bekroond: Zilveren Medaille op het Concours Général Agricole in Parijs en op het Concours Mondial de Bruxelles in 2007, gevolgd door een Gouden Medaille in 2018, wat getuigt van zijn ongeëvenaarde kwaliteit en aantrekkingskracht bij professionals en ke...
Ontdek de Quinta Do Tedo Tawny 10 Y, een uitzonderlijke Porto uit het prestigieuze Douro-landgoed.
Deze Tawny is gemaakt van zorgvuldig geselecteerde druiven, uitsluitend afkomstig uit drie verschillende oogsten, en gemiddeld tien jaar gerijpt in Franse eiken vaten.
Dit rijpingsproces brengt ongeëvenaarde complexiteit en rijkdom, en biedt een gedenkwaardige proefervaring voor liefhebbers van versterkte wijnen.
Rebel Single Barrel wordt al sinds 1849 met de hand gemaakt volgens ons originele, aloude recept voor wei, en rijpt de volle tien jaar om een rijke en rebelse smaak te geven. Het Single Barrel proces creëert een smaakprofiel dat uniek is voor elk vat. Het eindresultaat is een extra zachte whisky die de rebel in ons allen eert.
Een zeer lange rijping in Amerikaanse witte eiken vaten geeft deze uitzonderlijke rum een Creoolse smaak en een kruidig aromatisch palet.